Щоб шар фтору, який утворюється під час чищення зубів, зміг їх реально захистити, його товщина має бути у сто разів більша.
Міф про зубну пасту
Крім того, фахівці з Університету Саар виявили в низці зубних паст небезпечні властивості. Деякі з них сприяють псуванню зубів. Наприклад, відбілювальні пасти просто руйнують зубну емаль. Тривале їх застосування призводить до підвищеної чутливості зубів.
Стоматологи пояснили, що білість зубів не має нічого спільного з їхнім здоров’ям. Білий колір мають молочні зуби та зуби молодих людей. У міру дорослішання людини емаль перестає бути прозорою, і зуби набувають жовтішого відтінку.
Але все, викладене вище, аж ніяк не означає, що зуби не треба чистити. Ця процедура необхідна принаймні двічі на день – уранці та ввечері. Завдяки чищенню ми позбуваємося шкідливих бактерій, усуваємо неприємний запах із рота, підтримуємо кислотно-лужний баланс, узагалі оздоровлюємо ротову порожнину. Тільки пасту треба підібрати високоякісну, найпридатнішу саме для вас. І не покладатись у цьому важливому питанні на рекламу, а порадитися з лікарем-стоматологом.
Зловживати чищенням зубів теж не варто, бо можна знищити всю мікрофлору в роті, і тоді матимете серйозні проблеми. Це вам теж скаже кожний стоматолог.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу