1. Дігтярне милоНатуральний антисептик, найчастіше використовується як засіб від прищів. Для обличчя слід застосовувати з обережністю - сушить сильно, а от для проблемних зон спини і плечей - відмінний засіб.
2. Різні ефірні маслаНайбільш переважно масло чайного дерева (від прищиків) і мигдальне масло (від сухості кутикули).
3. Дешеві краплі в ніс з ксилометазоліну (Галазолін, ксиліт)Якщо помазати прищики перед важливими заходами, червоність зникає на 1-2-3.
4. Одноразові оглядові рукавичкиДля тих, кому незручно мити посуд у звичайних рукавичках.
5. Піпетки та шприциПіпетки потрібні для нанесення масла під очі, на нігті і для використання ефірних масел. Шприци без голки потрібні для змішування різних видів олій і нанесення їх по проділу.
6. Радевіт / БепантенМазь, відмінно живить і загоює шкіру.
7. Скляні лопаточки і одноразові дерев'яні шпателіСтануть в нагоді на той випадок, якщо до баночки з кремом не докладається спеціальна лопатка, а пальцем крем все-таки краще не діставати.
8. РегецінЗасіб, що містить гіалуронову кислоту, - відмінна основа під макіяж.
9. ЕмлаЗнеболюючий крем, яким можна мазати шкіру перед вищипуванням брів або будь-який інший епіляцією. Але коштує дорого - близько 1200 р.
10. ГлинаВикористовується для масок для обличчя та обгортань. Блакитна глина освітлює шкіру і "витягує" комедони, чорна - тонізує і вирівнює шкіру.
11. Трав'яні збориДля любителів трав'яного чаю. Також можна робити "косметичний лід" з відварів трав.
12. МумієМожна додавати в шампунь при випаданні волосся.
13. Нікотинова кислотаЗасіб для росту волосся, в ампулах. Змащувати коріння, не змивати. Засіб, випущене фірмою "ВИАЛ", краще не брати через різкий запах махорки.
14. Реп'яхову оліюВикористовується для тих же цілей, але в якості маски.
15. СпірулінаУ спіруліни міститься маса корисних речовин, різні білки і вітаміни. Один грам спіруліни рівноцінний приблизно 1 кг овочів. І для волосся, до речі, корисний засіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікувальні властивості бджолиного воску