Коли негода - це серйозно
У світі є чимало людей, які завжди з хвилюванням і завмиранням серця чекають на зміну погоди, затяжних дощів або сильних вітрів, обіцяних синоптиками. Для них кожне з подібних явищ може принести чимало проблем зі здоров'ям: від перепадів тиску до сильного головного болю. Іноді здоров'я починає так шкутильгати, що доводиться навіть викликати швидку допомогу.
Однак у більшості випадків пережити зміну погоди та нездужання можна і без лікарської допомоги. Як це зробити, розповів терапевт Іван Нурін .
Супутні фактори
За словами медика, додати проблем можуть не лише небесні сили, а й довкілля. Наприклад, неправильно обладнане робоче місце.
– Якщо стіл, за яким ви працюєте, погано освітлений, кабінет або кімната, в якій знаходитесь багато годин, не провітрюється, погіршення самопочуття відбудеться неодмінно. Причиною тому – брак кисню та погане освітлення. Через тривале перебування в напівтемному просторі посилюється тиск в очі, а потім і в цілому в організмі, – пояснив лікар.
Більш того, дуже часто справжньою причиною головного болю є не так зміна погоди, як постійне погане освітлення в кімнаті або кабінеті. І першими ознаками цього стану є поява сонливості, відчуття сильної втоми та «рябушки» в очах.
Як усунути проблему?
Як стверджує Нурін, уникнути проблем зі здоров'ям, пов'язаних із поганою погодою, можна уникнути, якщо регулярно провітрювати приміщення та стежити за освітленням у ньому. Тобто вмикати лампу слід не тільки, коли на годиннику настає вечір, а як тільки відчуєте, що стало темно. Вже тільки усунувши лише один цей фактор можна назавжди забути про головний біль та мігрені.