Недостатня увага до інтимних зон може привести до серйозних «жіночих» проблем, на боротьбу з якими піде багато нервів і грошей. Тому профілактика - це перший крок до жіночого здоров'я. Тільки от на що в першу чергу звертати увагу?
Секрети інтимної гігієни
Засоби для жіночої гігієни
Шкіра в інтимних місцях дуже ніжна і чутлива, тому за нею варто доглядати з особливим трепетом і обережністю. Відсутність будь-якої уваги - це шлях до молочниці та інших неприємних захворювань. Порожнина матки і зовсім вважається стерильною, тому поява в ній будь-яких вірусів вкрай не припустима. Як тільки туди потрапляє «гидота», вона починає розмножуватися, а захворювання стають неминучими.
Найцікавіше, що більшість жінок не знають, як правильно підмиватися. При цьому особливу увагу ніжній зоні приділяється тільки після серйозного захворювання. Але такий підхід неправильний. Тут вчитися треба не на своїх, а на чужих помилках. Постараємося докладно розглянути, як доглядати за інтимними місцями.
Отже, найбільш важливою складовою правильного підмивання є вода. Вона повинна бути тепла (не холодна і не гаряча). «Стріляти» струменем в піхву вкрай заборонено, адже в цьому випадку природна змазка буде змита, що відкриє шлях для шкідливих мікробів.
В якості засобу для гігієни не можна застосовувати просте мило, адже воно може порушити існуючий природний кислотно-лужний баланс. Такі процедури нічого крім розмноження нових бактерій не принесуть.
Застосовувати бажано лише перевірені засоби, які призначені виключно для інтимних місць.
Під час підмивання вкрай не рекомендується використовувати губку, адже таким чином можна пошкодити слизову. Через невеликі подряпини мікробам простіше потрапляти в жіночий організм. Для чищення піхви краще застосовувати спеціальні трав'яні настої з лікувальних трав.
настої з лікувальних трав
Перед підмиванням руки необхідно добре вимити. В іншому випадку сенсу в подібних процедурах не буде. Після миття варто добре протерти всю ділянку чистим і сухим рушником, який також має бути призначено для інтимних місць.
Якщо у вас критичні дні, то купатися у відкритих водоймах або навіть ванній не можна. Сподіватися на тампони не варто - від мікробів вони не захистять.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі