Геморой - це вкрай неприємна хвороба, але сучасна медицина вміє з нею боротися.
геморой
У сучасній медицині немає універсального методу лікування геморою на різних стадіях розвитку хвороби, це зумовлено складною анатомією області та складнішою фізіологією процесу випорожнення. Вагомий внесок у складність лікування роблять супутні захворювання, адже давно відомо, що геморой не виникає сам по собі, це, в більшості випадків, вторинні зміни, а причини необхідно усунути до операції, інакше не доводиться розраховувати на успіх.
Проктолог із достатнім клінічним досвідом може точно встановити діагноз та визначити причини виникнення гемороїдальної хвороби, скласти план заходів лікування як консервативного, так і оперативного.
У світі прийнято лікування геморою за допомогою лазера у двох основних варіаціях:
1. Процедура LHP лазерна трансмукозна гемороїдопластика - виконується під місцевою або провідниковою анестезією, полягає у прошиванні судинної ніжки гемороїдального вузла та подальшою вапоризацією гемороїдальної подушки, що зменшує обсяг гемороїдального вузла та запобігає рецидиву хвороби.
2. Процедура HeLP - основа даного лікування полягає в коагуляції судин, що несуть кров до гемороїдальних вузлів, за впливом нагадує методику лігування та HAL.
Тому є сенс відвідати лікаря, а вже він підбере лікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Які гени передаються дітям від тата, а які — від мами?
Чому діти найчастіше народжуються вночі?
«Мандаринки» з плавлених сирків — оригінальна і проста закуска