Від здоров'я кишківника залежить загальне самопочуття людини, тому варто до цього дослухатися.
кишківник
Від правильної та злагодженої роботи кишківника залежать багато функцій в організмі людини. Зниження імунітету, зайва вага, порушення роботи нервової системи та й багато інших проблем безпосередньо пов'язані зі збоями в роботі кишківника. При порушенні моторики кишківника погіршуються процеси всмоктування мікроелементів, вітамінів, поживних речовин, а за порушення виведення токсинів, фекальних мас починаються процеси бродіння та гниття.
Тому такі симптоми, як висипання на шкірі, закрепи, діарея, алергічні прояви, дратівливість, швидка стомлюваність, порушення сну, здуття живота пов'язані з порушенням мікрофлори кишківника. У проведених дослідженнях доведено, що корисна мікрофлора бере участь в імуногенному процесі, а й обміні речовин. Тому склад мікробіоти у струнких і людей із зайвою вагою відрізняється.
Порушення роботи кишківника знижує всмоктування корисних речовин та мікроелементів з їжі. Раціон з недостатнім вмістом клітковини, органічних кислот призводить до розвитку геморою, збільшує ризик раку товстого кишківника.
Тому на все це потрібно звертати увагу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою