Здавалося б, що поганого може трапитися на власній дачі? Зараз глянемо.
дача
Перше, на що треба звернути увагу – це наявність у будинку цвілевих грибів. Якщо взимку будинок стояв порожній, пліснява в ньому є практично напевно. Зустріч з цим непроханим гостем загрожує легким отруєнням, яке проявляється через швидку стомлюваність. Гірше доведеться астматикам та алергікам. У них може статися загострення. Тому будинок необхідно добре провітрити.
Питну воду обов'язково треба кип'ятити. А ще краще привозити із собою із міста. На жаль, якість колодязної та водопровідної води у сільській місцевості далека від ідеалу. У ній можуть бути бактерії і навіть вірус гепатиту А.
Кип'ятінню треба піддавати також парне молоко та курячі яйця. Термічна обробка знищує збудників таких захворювань як бруцельоз та сальмонельоз. Цілком безпечними вважаються яйця, зварені круто.
Після роботи на присадибній ділянці обов'язково вимийте руки з милом, щоб убезпечити себе від інфекції. Також миття рук обов'язково після контакту з домашніми тваринами. У травні починається не лише дачний сезон, а й сезон кліщів. Тому, відпочиваючи на природі, слід подбати про засоби захисту та підібрати правильний одяг.
Велику небезпеку становлять миші, які могли господарювати у порожньому будинку. Тому перше, що треба зробити на дачі – це генеральне прибирання. Причому обов'язково в рукавичках та за допомогою дезінфікуючих засобів. Вимити треба не тільки підлогу, а й посуд та меблі.
Коли ж дотримуватися таких порад, то перебування на дачі буде тільки радісним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен