Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ефективно боремося із денною сонливістю

08:00, 25 Січ 2013 · Категорія: Лікування · Переглядів 4019 · 

В умовах сучасного життя, коли робочий графік не дозволяє як слід виспатися, нерідко зустрічаються випадки щоденної сонливості під час робочого дня.Найчастіше денна сонливість огортає через кілька годин після пробудження. Таким чином, людина весь день витрачає на боротьбу з сонливістю, п'є багато кави і викурює значну кількість сигарет.Ми пропонуємо ефективні і безпечні способи боротьби з денною сонливістю.

Кава - не єдиний спосіб підбадьоритися

Кава - не єдиний спосіб підбадьоритися



1. Аромотерапія. Це нескладний, зате вельми приємний спосіб боротьби з сонливістю. Ефірні олії жасмину, сандалу, розмарину, грейпфрута, лимона, чайного дерева допомагають сконцентруватися на роботі та отримати заряд бадьорості.

2. Освітлення приміщення. В ідеалі, звичайно, природне, але згодиться і штучне освітлення. Єдина умова - не економити, адже саме світло стимулює ЦНС і пригнічує рівень мелатоніну (гормону сну).

3. Колір одягу та приміщення. Використовуйте яскраві кольори, які піднімають настрій і додають сил. Помаранчевий, червоний, жовтий, світло-зелений.

4. Ефективний і корисний для всього організму імбирний чай додасть вам тонусу.
Імбирний чай корисний тим, що покращує кровообіг, володіє тонізуючим ефектом, захищає від простуди і зігріває. Покращує травлення, розріджує кров, нормалізує стан кровоносних судин. Допомагає при атеросклерозі, при респіраторних захворюваннях полегшує відділення слизу і сприяє усуненню кашлю. Має спазмолітичні властивості, поліпшує обмін речовин, сприяє зміцненню імунітету.

5. Масаж вух і пальців. На них знаходяться енергетичні канали і приділивши приємному масажу рук і вух 5-7 хв. можна поліпшити свій тонус та інші фізичні показники. Також масаж володіє цілющою дією на весь організм.

6. Підвищити енергетику допоможуть свіжі фрукти та овочі. Термічно не оброблені продукти надають організму тонус. Тільки вживати їх потрібно не разом з вареною їжею. З'їжте яблуко, апельсин і ви помітите як у вас покращилась увага та світ наповнився фарбами.

7. Частіше умивайте обличчя і руки холодною водою. Вода змиває негативну енергію, що викликає втому.

8. Примусьте себе посміхнутися протягом хвилини. Нехай навіть вам і не хочеться. Рефлекс усмішки виробить у мозку потрібний рівень гормону щастя і підбадьорить організм.

9.Шоколад. У ньому є кофеїн, але це не єдина причина, чому він додає сил. Флаваноіди, що містяться в ньому, збільшують активність мозку і покращують настрій.

42-18468907.jpg

10. Зробіть кілька глибоких вдихів. Глибоке дихання з підйомом діафрагми змушує кров швидше бігти по венах, що в свою чергу заряджає тебе енергією.

11. Обзаведіться рослиною. У задушливому і тісному офісі кімнатна рослина очищає повітря від летких органічних сполук. А ці речовини можуть викликати виснажливі алергії і головні болі. Заведи рослину і позбудься всіх цих неприємностей раз і назавжди.

12. Пий більше води. Іноді, займаючись в спортзалі або розгрібаючи рутинні справи, ми забуваємо пити воду в необхідних кількостях. Але навіть мале обезводнення може привести до сонливості, тому завжди тримай під рукою воду.

13. Співай вголос. Навіть «чайники» знають, що спів вимагає контролю над диханням. Заспівай пісню і отримай масу кисню, який дозволить вивільнитися додатковій енергії (не плутати з адреналіном, який виробляється на сцені караоке-бару). А ще, згідно з дослідженнями, у того, хто співає, тонус підвищується сильніше, ніж у тих, хто просто слухає.

15. Відрегулюй температуру. Коли в приміщенні занадто холодно, організм говорить мозку: «Пора спати». Надягни светр або знайди спосіб підвищити температуру, щоб позбутися сонливості.

16. Сиди рівно. Якщо сидіти за комп'ютером скорчившись, то втома наздожене швидше. Розправ плечі, подивися прямо перед собою, злегка прогнися в попереку, і ти не тільки отримаєш заряд енергії, але і відчуєш себе впевненіше.

17. Вставай з-за столу. Іноді треба походити. А перекус перед комп'ютером найчастіше призводять до переїдання. Щоб підбадьоритися і відволіктися, достатньо просто встати з-за столу.

18. Спілкуйся. Дослідження показують, що ті, хто мало розмовляє з оточуючими, відчувають себе нещасними і, як наслідок, погано сплять. Ті, хто багато говорить під час роботи в офісі, відчувають себе бадьоріше.

19. Пожуй що-небудь. Замість того щоб клювати носом на нудній нараді, з'їж цукерку або пожуй жуйку. Все ті ж вчені стверджують, що жування загострює увагу і піднімає настрій.

20. Думай старанніше. Це може здатися складним, коли повіки наливаються свинцем, але змушуючи мозок працювати швидше, ми допомагаємо тілу підбадьоритися! Старанне обдумування (наприклад, швидке читання, мозковий штурм в групі або обдумування нової ідеї) дозволяє відчути приплив енергії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

10:30
5 позитивних ефектів від поїздки в санаторій
8:30
Що робили, коли замучила печія
22:30
7 популярних міфів про цукровий діабет
21:56
Чим полегшити свербіж після укусу комара
12:30
Як зробити, щоб нежить не перейшов у гайморит
9:30
Симптоми, котрі вкажуть на літню ангіну
23:30
Коли варто йти до лікаря, щоб жити довго
22:30
6 видів антисептиків. Як їх правильно використовувати
13:30
7 міфів про сезонну алергію, котрі вже час спростувати
13:30
7 причин, чому людина відчуває сильну втому
8:30
Гарячий чай при болю в горлі - це абсолютне зло
23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
23:00
Про що свідчить схильність до закрепів?
21:00
Хворобу Лайма можна переплутати з застудою
12:30
Симптоми зараження глистами
17:00
Використання яблучного оцту від ревматизму
15:30
Захворювання, які подразнюють шкіру навколо очей
6:20
Як допомогти людині з нападом епілепсії?
23:00
Зміни нігтів, які свідчать про хвороби
Здоров'я в соцмережах: