Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Як зробити свій подих свіжим

06:30, 13 Бер 2013 · Категорія: Лікування · Переглядів 5483 · 

Яким правилам необхідно слідувати, щоб твоє дихання залишалося свіжим?

Поради, як позбутися поганого запаху з рота

Поради, як позбутися поганого запаху з рота



1. Ретельно і регулярно очищай ротову порожнину

Головна причина запаху з рота - бактерії і частки їжі. У ландшафті твого рота сотні куточків і закутків, де ці правопорушники можуть застрягти. Тому елементарної чищення зубів не достатньо.

Чисти язик. Твій язик, на жаль, подібний до волохатого килиму, у ворсі якого можуть ховатися найрізноманітніші джерела поганого запаху. Коли ти чистиш зуби (щонайменше - 2 рази на день), використовуй зубну щітку, кінчик ложки або насадку для чищення язика, щоб пошкребти язик. Якщо ти страждаєш блювотним рефлексом, тобі може не сподобатися наступна особливість цієї процедури: ти повинна чистити абсолютно весь язик, в тому числі область біля мигдалин.

Зубна нитка. Використання зубної нитки має стати такою ж звичкою, як чищення зубною щіткою. Спочатку твої ясна можуть кровоточити, коли ти будеш витягувати застряглі між зубами шматочки їжі, які невідомо скільки там залишалися. Наберися сміливості і перевір запах зубної нитки після чищення. Тоді ти відразу зрозумієш, звідки поганий запах з рота.

2. Зволожуй ротову порожнину

Сухий рот видає неприємний запах. Ось чому саме несвіже дихання вранці: вночі у роті утворюється набагато менше слини. Слина - головний ворог поганого запаху з рота не тільки тому, що природним чином вимиває бактерії і частинки їжі з ротової порожнини, але і тому що є антисептиком - містить ферменти, які вбивають бактерії.

Жувальна гумка стимулює вироблення слини (на додачу, маскує запах з рота ароматизаторами). Але м'ята не сприяє слиновиділенню!

Пий воду. Це може і не додасть слини в роті, але, в будь-якому випадку, промиє його і видалить шматочки їжі. До того ж, достатнє споживання води корисне для твого здоров'я в цілому.

Сухість у роті може бути викликана дією деяких ліків, а також деякими захворюваннями. Поговори з твоїм доктором про можливість зміни ліки або про усунення певних проблем зі здоров'ям.

3. Уважно вибирай жувальну гумку

Як згадувалося в попередньому пункті, будь-яка жувальна гумка допомагає боротися з несвіжим подихом, оскільки підвищує рівень вироблення слини. Однак деякі жуйки більш ефективні в боротьбі з поганим запахом з рота, ніж інші:

Кориця зменшує кількість бактерій в роті.

Шукай жувальну гумку, яка була б підсолоджена ксилітом. Єдина причина - цукор шкодить твоїм зубам. А ксиліт - це такий замінник цукру, який до того ж блокує відтворення бактерій у роті.

4. Їж банани

Напевно ти вже знаєш, що варто уникати таких пахучих продуктів, як цибуля, часник, сир і кава (в крайньому випадку, потрібно обов'язково чистити зуби після їх вживання). Але чи відомо тобі, що якщо ти дотримуєшся низковуглеводної дієти, то в тебе може виникнути кетонове дихання (це як запах ацетону з рота). Якщо твій організм починає розщеплювати жири для енергії замість вуглеводів, то починають утворюватися кетони, частина яких відкладається у тебе в роті. На жаль, кетони володіють жахливим запахом і, відповідно, передають його твоєму диханню.

Якщо ти дотримуєшся строгої низьковуглеводної дієти, яка змушує твій організм розщеплювати жири замість вуглеводів, то розглянь можливість міксу продуктів, багатих вуглеводами (наприклад, яблука або банани). Також це корисно знати тим, хто поститься і анорексиків. Поганий запах з рота - це ще один привід для анорексиків припинити морити себе голодом.

5. Поговори з лікарем.

Якщо ти справно слідувала вищенаведеним інструкціям, але при цьому так і не позбулася несвіжого дихання, тоді у тебе, швидше за все, проблеми зі здоров'ям, які слід вирішити. Ось кілька хвороб-збудників поганого запаху з рота:

Гнійні пробки. Це шматки їжі, насиченої кальцієм, мускус і бактерії, які перетворюються на білі плями на твоїх мигдалинах. Вони нерідко є ознакою інфекції в горлі (хоча їх можна не помітити неозброєним оком). Можливі супутні симптоми: металевий присмак у роті, біль при ковтанні.

Діабетичний кетоацидоз. Діабет може призвести до того, що твій організм буде спалювати жири замість глюкози, що сприяє кетонових диханію.Ето серйозне захворювання, яке вимагає негайного лікування.
Тріметіламінурія. Якщо твоє тіло не може переробити таку хімічну речовину, як тріметіламінурія, воно потрапляє в слину і стає причиною поганого запаху з рота. Також тріметіламінурія може виходити разом з потом, тому супутнім симптомом хвороби може бути поганий запах всього тіла.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

8:30
Що робили, коли замучила печія
22:30
7 популярних міфів про цукровий діабет
21:56
Чим полегшити свербіж після укусу комара
12:30
Як зробити, щоб нежить не перейшов у гайморит
9:30
Симптоми, котрі вкажуть на літню ангіну
23:30
Коли варто йти до лікаря, щоб жити довго
22:30
6 видів антисептиків. Як їх правильно використовувати
13:30
7 міфів про сезонну алергію, котрі вже час спростувати
13:30
7 причин, чому людина відчуває сильну втому
8:30
Гарячий чай при болю в горлі - це абсолютне зло
23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
23:00
Про що свідчить схильність до закрепів?
21:00
Хворобу Лайма можна переплутати з застудою
12:30
Симптоми зараження глистами
17:00
Використання яблучного оцту від ревматизму
15:30
Захворювання, які подразнюють шкіру навколо очей
6:20
Як допомогти людині з нападом епілепсії?
23:00
Зміни нігтів, які свідчать про хвороби
23:00
5 продуктів, які вбивають щитоподібну залозу
Здоров'я в соцмережах: