Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиМанісофт

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин синього кольору, ароматизований; pH (нерозведений розчин ) – 4,8-5,2; відносна щільність при 20оС- 1,02 г/мл3; точка займання +100оС;

склад: 100 мл препарату містять натрію лаурилсульфату 4,0 г, амонію сульфату 1,0г, натрію бензоату 0,4 г, лаурилу глюкозиду 1,5 г, кокамідопропілу 0,5 г, полі етиленгліколю-7 гліцерилу кокоату 1,0 г, кислоти жирноїполіалкіленгліколевого ефіру 0,45 г, спирту алкіленоксиду жирного 0,45 г;

допоміжні речовини: речовина ароматична , барвник, вода.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. КодАТС Д 08АХ 10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Діє бактерицидно.

Фармакокінетика. Дані відсутні.

Показання для застосування. Препарат застосовують після гігієнічної таперед хірургічною дез інфекцією шкіри тіла та рук та обробки операційного поля.

Спосіб застосування та дози. Препарат наноситься на поверхню шкіри, розтирається та змивається водою.

Невелику кількість засобу нанести на вологу шкіру рук або тіла тапіною, що утворилася, обробляти їх протягом 1-2 хвилин, потім піну ретельно змити водою.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Препарат не слід застосовувати людям згіперчутливістю шкіри, а також за наявності на шкірі виразок, ран тощо.

Передозування. Не виявлено, при вдиханні – безпечний.

Особливості застосування. Не допускати контакту з очима та потрапляння до шлунку. При потраплянні в очі промити очі проточною водою протягом 10хвилин. При випадковому потраплянні засобу в шлунок рекомендується промити шлунок водою кімнатної температури, викликаючи блювання. Потім прийняти адсорбент (10-15 подрібнених таблеток активованого вугілля на склянку води).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Даних немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в упаковці виробника в приміщеннях, що добре провітрюються, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, віддалік від вогню при температурі від 4° до 25 °С.

Термін придатності – 2,5 року.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus