Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Абсцес повіки

Категорія: 

Абсцес повіки - обмежене гнійне запалення тканин повіки.

Етіологія абсцесу повіки


Абсцес повіки розвивається як ускладнення фурункула, ячменя, гнійного мейбоміту, виразкового блефариту, запалення придаткових порожнин носа, інфікованих травм повік; рідко - загальних інфекцій.

Клініка абсцесу повіки


Гіперемія, набряк, болючість ділянки шкіри біля основи повіки. Шкіра напружена, гаряча на дотик. У стадії нагноєння шкіра в центрі абсцесу набирає жовтуватого відтінку, з'являється флюктуація. Очна щілина рівномірно звужена або
Променеву терапію проводять за так званою радикальною програмою залежно від стадії процесу. Вона включає опромінення практично всіх зон лімфогенного метастазування по обидва боки діафрагми. Хіміотерапія полягає в застосуванні циклових схем введення хіміопрепаратів (циклофосфан, вінбластин, мустарген, адріабластин, преднізолон та ін.).
Основними чинниками, які визначають перебіг хвороби і прогноз, є стадія процесу і його морфологічний варіант. Прогноз є сприятливішим у хворих з локальними стадіями (ураження однієї або двох суміжних груп лімфатичних вузлів) і першим морфологічним варіантом (форма з переважанням лімфоїдної тканини). У хворих з генералізованими формами і виснаженням лімфоцитарних елементів у гранулемі (4-й варіант) він несприятливий.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus