Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Дерматози вагітних

Категорія: 

Дерматози вагітних - хвороби шкіри, які викликані вагітністю і зникають після її закінчення. Виділяють такі форми: свербіння, екзему, кропивницю, еритему, герпетичні висипання.

Свербіння є найчастішою формою дерматозів вагітних. Може з'являтися як на початку, так і в кінці вагітності, обмежуватися ділянкою вульви чи поширюватися по всьому тілу. Іноді воно нестерпне, викликає безсоння, дратівливість і пригнічений настрій. Розпізнавання цієї форми токсикозу не викликає труднощів, проте необхідно виключати хвороби, які супроводжуються свербінням: захворювання шкіри, що не пов'язані з вагітністю (необхідна консультація дерматолога), цукровий діабет, глистяну інвазію, алергічну реакцію.

Лікування

Призначення заспокійливих (3 % розчин натрію броміду по І столовій ложці 4 рази на день), десенсибілізуючих засобів (10% розчин кальцію хлориду - по 1 столовій ложці З рази на день, піпольфен чи тавегіл - по 1-2 таблетки на день).
Решта форм дерматозів належать до рідкісних. Клінічна картина їх відповідає картині таких самих захворювань у невагітних.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus