Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Коліка

Категорія: 

Колькою називають переймоподібний спазматичні біль, яка досить таки часто присутній при захворюваннях внутрішніх органів і заочеревинної і черевної порожнини. У самій основі таких нападів розташовується спазм м'язових тканин органів, який має як стійкий так і швидкоплинний характер.
В залежності від органу, в якому відбувається спазм, виділяють печінкову, ниркову і шлункову коліки. У кожному з цих різновидів є своє лікування.
Ниркова коліка є проявом сечокам'яної хвороби і може супроводжувати рух вапняних відкладень за сечовидільної системи. При первинних нападах хворобливих відчуттів рекомендуємо звернутися за консультацією фахівця, так як можлива закупорка сечових і ниркових проток.
Печінкова коліка є ознакою скупчування піску в жовчовивідних шляхах. При зникненні перешкод на шляху викликав закупорку хворобливі відчуття поступово стихають.
Кишкова коліка найпоширеніша різновид. Кишкова колька може говорити про порушення в роботі шлунково - кишкового тракту.
Причини коліки досить різноманітні. Все залежить від місця її локалізації. Ниркова колька може виникнути при загостренні пієлонефриту або сечокам'яної хвороби. М'язовий спазм здійснюється через порушення внутрилоханочного тиску.

Що ж стосується кишкової коліки, зазначимо що причини можуть бути різні: від вживання дуже жирної їжі до наявності інфекційних захворювань або запалень.
Симптоми також відрізняються від місця локалізації коліки. При ниркових коліках непокоять різкі і сильні болі в поперековій області, які супроводжуються частими позивами до сечовипускання.
При печінкової коліки непокоять різкі болі в підреберній області переважно з правого боку, гіркота і сухість у роті, підвищена температура.
При виявленні перелічених симптомів рекомендуємо звернутися до фахівця за консультацією
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus