Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Метеоризм

Категорія: 

Метеоризмом називають надмірне скупчення в організмі, а саме в кишечнику - газів. Цей стан зумовлено відчуттям дискомфорту в черевній порожнині, відрижкою, здуттям кишечника. Зазначимо, що метеоризм - це не небезпечне захворювання, але практично завжди стає причиною збентеження і дискомфорту.

На сьогоднішній день це досить таки поширене захворювання, яке можна зустріти у цілком здорових людей після вживання продуктів харчування, які викликають переїдання або підвищене газоутворення. Іноді такий стан супроводжується виділенням великої кількості травних газів.
У кожної людини в нормальному стані завжди перебувати невелика кількість газів в органах травлення. При цьому не всі гази, виділяючись з організму мають неприємний запах. На запах газів впливають різні пахучі речовини.
Гази, що утворилися в шлунково - кишковому тракті нагадують піну. Слиз - основа піни.

Причини метеоризму


Причини метеоризму досить різноманітні. У новонароджених причиною метеоризму є погана вироблення ферментів.

Дисбіоз товстого кишечника доволі таки поширена причина. Дисбіоз відбувається при перетравленні продуктів харчування, до складу яких входить клітковина. Сюди можна віднести такі страви, у складі яких є горох і квасоля. Продукти, які викликають підвищене газоутворення можна віднести: бобові культури, баранина, газовані напої.

Основними симптомами метеоризму є: печія, відрижка, нудота, зниження апетиту, порушення стільця.

При метеоризмі також спостерігаються симптоми з боку серцево - судинної і нервової системи. Це може бути порушення серцевого ритму, печіння в області серця, порушення сну, підвищена стомлюваність, постійні перепади настрою.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus