Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Весняний катар

Категорія: 

Весняним катаром називають хронічний запальний процес, який протікає в очному яблуці і кон'юнктиві повік і загострюється переважно влітку і навесні. За словами фахівців даний стан може наступати як відповідь на алергічну реакцію, ендокринні розлади та ультрафіолетову радіацію.

Основними симптомами весняного катару є: сльозотеча, світлобоязнь, сильний свербіж в газах, яких дуже схожий на свербіж при холодової алергії. Виділяють кілька форм даного захворювання: рогівкова, перемішані, кон'юнктивальна.

При кон'юнктивальної формі хвороби сполучна оболонка хряща має молочний відтінок при цьому вона вкрита плоскими блідо - рожевими сосочковими розростаннями. У той час як на кон'юнктиві перехідної складки і нижньої повіки - вони не настільки поширені.врpм

При роговий формі весняного катару спостерігаються сірувато - бліді склоподібні потовщення лимбый а також невелике помутніння рогівки. Патогенез даної форми досить таки тривалий з періодичними загостреннями в зимовий і літній період. Весняний катар в більшості випадків виникає в юнацькому віці і через кілька років минає остаточно.

Лікування весняного катару переважно симптоматичне. Для усунення всіх неприємних відчуттів, таких як свербіж, фахівці призначають спеціальні краплі. По - повз цього необхідно також застосовувати фунгопрепараты, завдяки яким процес хвороби пом'якшиться і з часом припинитися зовсім.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus