Цистит найчастіше лікують антибіотиками, але краще спочатку спробувати інші варіанти.
Лікування циститу
Достатня кількість рідини, ягоди та різні суміші лікарських рослин також можуть допомогти при інфекції сечового міхура.
Не всі інфекції сечового міхура однакові. Особливо у важких або рецидивуючих випадках варто з'ясувати проблему з допомогою антибіотиків. Вам також слід негайно звернутися до лікаря, якщо ви вагітні або відчуваєте побічні ефекти, такі як біль у нирках, лихоманка або видима кров у сечі.
Щоб позбавитися легкої інфекції сечового міхура і пов'язаного з нею болю, ви можете використовувати безрецептурні знеболювальні, такі як ібупрофен або парацетамол. Вони також мають протизапальний ефект. По суті, ви повинні тримати хворобливу ділянку в теплі.
Достатня кількість рідини також важлива для вимивання патогенів. Щодня слід випивати не менше двох літрів води або сечогінного чаю. Звичайні чаї з сечового міхура та нирок містять безліч корисних трав, таких як березовий лист, золотарник та кропива. Крім того, щоденне вживання журавлинного соку, а також чорничного або брусничного соку має допомогти проти запалення або запобігти його.
Яблучний оцет також має протизапальну дію, підвищуючи значення pH сечі, щоб бактерії більше не могли так легко поширюватися. Для цього змішайте столову ложку яблучного оцту зі склянкою води і пийте щовечора перед сном.
Уролог радить уникати кави, алкоголю, цитрусових соків і солодких газованих напоїв, оскільки вони ще більше дратують сечовивідні шляхи та створюють гарне середовище для розмноження патогенів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Десерт нашвидкуруч: шоколадно-арахісовий кекс
Закуска з плавлених сирків на святковий стіл за 5 хвилин