Різкий стрибок стався за рахунок Латинської Америки, де епідемія досягає піку, а національний карантин так і не прйиняли.
З часу появи коронавірусу COVID-19 в Китаї в кінці минулого року було зареєстровано майже сім мільйонів інфекцій, що змусило велику частину земної кулі піти на карантин, підштовхнувши світову економіку до найсильнішого спаду після Великої депресії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус втрачає агресивністьСтрах перед другою хвилею смертельної хвороби змінився серйозними побоюваннями з приводу економіки, спонукавши європейські країни знову відкрити кордони і підприємства, а країни Азії та Африки - повільно повернутися до нормального життя.
Бразилія займає третє місце в світі за кількістю загиблих - майже 36 000 осіб, але президент Жаір Больсонаро розкритикував заходи карантину і самоізоляції, введені губернаторами і мерами, і пригрозив покинути Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ).
У Мексиці, Перу і Еквадорі різко зростає плата за проїзд, в той час як в Чилі кількість смертей за останній тиждень зросла більш ніж на 50%.
У всьому світі зареєстровано 400 052 випадки смерті - ця цифра подвоїлася за останні півтора місяці, згідно з підрахунками AFP, що використовують офіційні дані. Половина смертельних випадків зареєстрована в Європі, Сполучені Штати залишаються найбільш постраждалою країною з 109 802 загиблими. На другому місці Великобританія з 40 542 випадками смерті.