Про можливість нової пандемії - читайте у матеріалі.
Наступна пандемія
Міжнародна група дослідників застосувала цілісний підхід, щоб вперше виявити, де взаємодія між дикою природою і людиною перетинається з поганими показниками здоров'я і перенаселеними містами, які можуть стати джерелом наступної пандемії, якщо не будуть вжиті превентивні заходи.
На території, в яких спостерігається висока ступінь антропогенного впливу на дику природу, знаходиться більше 40% густонаселених міст світу, а також 14-20 відсотків міст, в яких відсутня хороша інфраструктура охорони здоров'я. Йдеться переважно про Південну і Південно-Східну Азію і країни Африки на південь від Сахари. Своїми даними вчені поділилися в публікації в журналі Elsevier One Health.
"Наше нове дослідження об'єднує взаємодію дикої природи і людини з системами охорони здоров'я та глобалізацією, щоб показати, де вторинні ефекти можуть залишитися невстановленими і призвести до поширення вірусу по всьому світу і до нових пандемій", - розповідає провідний автор дослідження, доктор Майкл Уолш зі Школи суспільної охорони здоров'я Сіднейського університету.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки