Запах старіння може формуватися вже після 50 років.
Позбуваємось від запаху старості
На його появу впливають різні чинники, зокрема генетичні чи пов'язані з природним уповільненням метаболічних процесів у організмі.
Повністю усунути всі вікові зміни метаболізму та генетично зумовлені фактори не вдасться, але вплинути на деякі моменти можна.
Підтримка обміну речовин. З віком метаболізми різних речовин в організмі уповільнюються, що затримує їх виведення. Нагромаджуючись, з'єднання надають тілу запаху. Щоб обмінні процеси не сповільнювалися надто сильно, важливо бути фізично активним.
Контроль харчування. Для профілактики запаху старіння рекомендовано зменшити добову кількість споживаних калорій і вибирати такий спосіб приготування їжі, при якому вона швидше і краще перетравлюється в кишечнику.
Контроль над виділеннями. З віком виділення можуть не тільки набувати різкішого запаху, але й починають гірше підкорятися вольовому контролю. Іншими словами, ми стаємо схильними до нетримання. З огляду на це важливо посилювати гігієнічні заходи, завжди мати під рукою змінну білизну, серветки, запас прокладок.
Кілька разів на день корисно провітрювати житло, частіше проводити прибирання, регулярно міняти спідню білизну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Яка їжа стимулює ріст дитини?
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою