Брудні чи мокрі рушники можуть бути джерелом кількох проблем зі здоров'ям.
Прання рушників
Повторне використання рушників може бути припустимим, але якщо ви використовуєте їх занадто часто, то можете наразитися на ризик проблем зі шкірою, таких як стрижучий лишай і прищі. Чим довше рушники залишаються вологими, тим більше часу залишається на виживання та зростання дріжджів, бактерій, цвілі та вірусів.
Вони можуть викликати спалах грибка нігтів на ногах, епідермофітії, сверблячки та бородавок або викликати поширення цих шкірних захворювань. І брудні рушники, безумовно, можуть спричинити загострення екземи чи атопічного дерматиту.
Отже, як часто потрібно прати рушники? І як краще переконатися, що на них не живуть мікроби?
Щоб на ваших рушниках не було мікробів, їх слід прати кожні три чи чотири дні. Якщо ви приймаєте душ кожен день, це означає, що вам потрібно вмиватися двічі на тиждень. Ви також не повинні ділитися рушниками з хворими людьми, оскільки мікроби можуть легко поширюватися на рушники.
Але після того, як ви випрали рушники, важливо витрусити їх, щоб видалити зайву воду.
Після прання рушників увімкніть їх у цикл віджиму або струсіть, щоб видалити якнайбільше зайвої води. Переконайтеся, що рушники повністю сухі, перш ніж прибрати їх на зберігання. Зберігання у вологому стані може призвести до появи плісняви.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою