Перспектива знайти ерогенну зону, стимуляція якої неминуче призведе жінок до яскравого оргазму, не дає людям спокою вже кілька десятків років. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Ця точка - міф
Популярні сайти пишуть, що точку G найпростіше знайти, якщо жінка лягає на спину і дозволить кому-небудь ввести у піхву один або два пальці долонею вгору. Повторюючи рух «туди сюди», можна відчути ущільнення тканин, оточуючих сечовипускальний канал. Згідно теорії, саме ця «припухлість» і є точкою G, і хоча її активна стимуляція може викликати у жінки бажання помочитися, через кілька секунд воно «має перетворитися на приємне відчуття». Насправді подібні ласки багатьом жінкам здаються неприємними незалежно від того, як довго вони тривають.
Фізіологічні реакції при стимуляції точки G відрізняються від звичного кліторального оргазму: згідно з опитуваннями, в 50% випадків на піку насолоди у жінок з уретри виділяється якась прозора рідина. Оптимістичні версії свідчать, що це – еякулят, а ось песимісти більше схиляються до нетримання сечі, викликаного стресом або сильним скороченням м’язів, що оточують сечовий міхур.
Деякі жінки повідомляють, що наполегливі пошуки, вправи і дієти допомогли їм знайти точку G і досягти-таки вагінального оргазму, проте наукове співтовариство ставиться до цього скептично. По-перше, піхва практично позбавлена нервових закінчень, що дозволяє жінкам використовувати гігієнічні тампони, не відчуваючи їх усередині себе, та не дає загинути від больового шоку під час пологів. По-друге, численні дослідження спростували існування «жіночої простати», а італійські вчені в авторитетному журналі «Клінічна анатомія» безапеляційно заявили, що існування точки G – міф, і за оргазм у жінок відповідає ерективний орган – клітор.