Смартфон не робить на сплячу людину небезпечного впливу, проте здатний значно погіршити якість сну, повідомили китайські вчені
Вчені розповіли про вплив смартфонів на якість сну
За заявами магістра інженерної фізики з Китаю Шана Чжінаня, мікрохвильові печі і смартфони не можуть впливати на розвиток у людини раку.
Електромагнітне випромінювання, що виходить від побутових приладів, зокрема і від стільникових телефонів, має на людину вплив протягом усього життя. Наприклад, людина піддається випромінюванню під час проходження комп'ютерної томографії або при огляді багажу в метро.
- Однак побоюватися його не варто, - зазначили автори дослідження.
Згідно з доповідями Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міжнародного агентства з вивчення раку і Міжнародної комісії із захисту від неіонізуючого випромінювання, гаджети надають вплив електромагнітного випромінювання звичайної інтенсивності і немає доказів того, що їх електромагнітне випромінювання здатне спровокувати злоякісні захворювання, стверджує експерт.
При цьому наголошується, що, згідно з дослідженнями, краще відмовитися від використання мобільних телефонів за півгодини до відходу до сну - і через чотири тижні якість сну значно покращиться.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?