Вчені виявили зв'язок між тривалістю життя та грамотністю
Британські вчені провели дослідження, результати якого демонструють залежність між безграмотністю людей та їхньою тривалістю життя.
Згідно з результатами дослідження, проведеного Національним фондом грамотності, різниця у тривалості життя між людьми, які живуть у високограмотних районах, таких як Північний Оксфорд, та мешканцями районів, де загальний рівень грамотності низький, таких як Стоктон, становить 26 років.
Вважається, що відсутність книг удома та байдужість до читання з боку батьків призводять до безграмотності дітей у підлітковому віці. Дитина потребує оточення книгами з самого дитинства, тому що вони не тільки вчать жити і гарно говорити, але й вбивають почуття самотності.
Функціонально безграмотними людьми вважаються ті, хто не володіють читанням та листуванням на рівні, необхідному для виконання найпростіших суспільних завдань. Такими завданнями є читання розкладу електричок, електронної пошти та цінників у магазині. У Великій Британії проживає 9 млн людей такого рівня. На допомогу цим громадянам британська економіка витрачає 37 млрд. фунтів стерлінгів щороку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою