Коли змінюється погода, багато людей відчувають дискомфорт різного ступеня.
Боротьба з метеочутливістю
Такий стан порушення адаптації організму до зміни погодних умов називають метеочутливістю. У кожного вона проявляється по-своєму.
Тут і головні болі, і дискомфорт в суглобах, і задишка, і порушення серцевого ритму, і нервозність, і безсоння. Щоб впоратися з примхами природи фахівці рекомендують в такі дні дотримуватися деяких правил.
Взагалі при перших ознаках метеочутливості найкраще залишатися вдома. Приглушене світло і звуки, відсутність фізичних навантажень – те, що потрібно в "поганий" день.
Але якщо такої можливості немає важливо дотримуватися наступних рекомендацій. Одягатися по погоді. Тим, у кого недуга проявляється в області опорно-рухового апарату (болі в м’язах, суглобах, загальна слабкість), критично важливо в холодну і вологу погоду одягатися тепло. Якщо є схильність до головних болів, мігрені, запаморочення у вітряні дні необхідний захист для голови і шиї: шапка, шарф, капюшон, хустку. Це дозволить уникнути місцевого переохолодження і, як наслідок, спазму судин.
Виходячи з дому обов’язково мати при собі ліки першої необхідності. Бажано вживати трав’яні чаї і наскільки можливо мінімізувати рівень стресу. Варто відмовитися від шкідливих звичок – алкоголь і куріння взагалі здоров’я не додають, а в такі дні особливо згубно позначаються на організмі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою