Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Чисте обличчя, або як правильно вмиватися

22:00, 07 Бер 2013 · Категорія: Жіноче здоров'я, Косметологія · Переглядів 17879 · 

Навчитися правильно умиватися не завадить нікому. Адже така проста процедура є основою щоденного процесу догляду за шкірою обличчя.

Вмиванню потрібно приділяти багато уваги

Вмиванню потрібно приділяти багато уваги



 У переліку процедур по догляду за шкірою обличчя, умивання багато хто вважає проміжним, що не вимагає особливо уваги процесом. Адже нічого складного робити не треба - омити обличчя водою, намилити, змити. І деколи навіть засіб для вмивання багато хто спеціально не підбирають, а використовують звичне і давно знайоме мило. При чому, при виборі мотивуючись навіть не складом або призначеннями, зазначеними на упаковці, а ароматом, формою або зовнішнім виглядом шматка.

Однак, недбале ставлення до процедури вмивання може призвести не тільки до відчуття сухості і стягнутості шкіри, але і до серйозних дерматологічних проблем. Уникнути цього допоможе дотримання всього двох простих правил вмивання, які подарують Вам, здорове, красиве і чисте обличчя.

Правило 1. Чисте обличчя без механічних пошкоджень

Дане правило означає, що в процесі вмивання не слід піддавати шкіру механічному стресу, який може бути викликаний наступними факторами:

Різниця температур

Контрастні процедури корисні для шкіри, але у всьому слід знати міру. Це означає, що не слід починати умивання з використання дуже гарячої або дуже холодної води. Особливо це стосується моментів, коли температура Вашої шкіри істотно відрізняється від нормальної (наприклад, переохолодження після довгої прогулянки взимку або «палаюча» шкіра після перебування на пляжі). Процедура вмивання з дуже різкою зміною температур може і забезпечить Вам чисте обличчя, але при цьому напевно приведе до лущення, запалень та при регулярному повторенні викличе рецидив хронічних захворювань, якщо такі мали місце раніше.

Постарайтеся починати умивання водою, яка лише на декілька градусів відрізняється від температури Вашої шкіри. А якщо Ви хочете провести контрастне вмивання, то відштовхуйтеся від початкової температури дуже акуратно і поступово, давай шкірі звикнути до кожного етапу змін.

Тертя обличчя

Використовувати скраби під час вмивання можна тільки кілька разів на тиждень. Крім того, дотримуйтеся масажних ліній і не намагайтеся фанатично терти шкіру. Сучасні засоби дозволяють зробити обличчя чистим і позбутися від ороговілих частинок, лише злегка помасажувавши обличчя. Регулярне сильне тертя може привести до механічних пошкоджень шкіри, запалень і навіть раннього старіння.

Також терти обличчя не варто, використовуючи і звичайні м'які засоби для видалення забруднень (мило, гелі, пінки). Постійне розтягування шкіри однозначно не позначиться на ній сприятливо.

Витирання обличчя

Закінчивши процедуру вмивання, злегка промокніть обличчя рушником або серветкою. Обличчя «не любить» коли його розтирають. Такі процедури приведуть до лущення і пошкоджень верхнього шару епідермісу.

Правило 2. Чисте обличчя з «правильною» косметикою.

Вмивати обличчя слід два-три рази на день. Оптимальна кількість залежить від пори року і ступеня забрудненості. Адже часте умивання призводить до пересихання шкіри, знищення природного жирового балансу. Рідкісне умивання, в свою чергу, призводить до забруднення шкіри, закупорці пор і, як наслідку, дерматологічних проблем.

Проте, скільки б разів на день Ви не очищали обличчя, робити це треба тільки за допомогою косметики, яка підходить саме Вам. На сьогоднішній день, виробники косметичних засобів пропонують безліч пінок, гелів і мила. І щоб не заплутатися в даному різноманітті, вибирайте косметику, орієнтуючись на свій тип шкіри. Тільки в такому випадку свіже та чисте обличчя завжди буде сяючим і красивим.

Жирна шкіра обличчя

Для жирної, схильної до утворення акне, шкіри підійдуть засоби, до складу яких входить саліцилова кислота. Саліцилова кислота має слабкі антисептичні дією, тому активно допомагає «підсушити» вугри і запалення, позбавитися від жирного блиску.

Однак, якщо Ваша шкіра не вимагає спеціального лікування, вибирайте засоби зі слабким вмістом саліцилової кислоти (0,5-1%), щоб не викликати подразнення і запалення.

Суха шкіра

Для сухої шкіри, підбирайте не концентровані засоби. Відмовтеся від мила, віддавши перевагу гелям (злегка розведеним водою) і пінкам. Вибирайте засоби, до складу яких входять зволожуючі компоненти (масло ши, гліцерин і вітамін Е) і натуральні антисептики (ромашка, календула).

Також суха шкіра «любить» м'яку воду. Для цього використовуйте для вмивання попередньо заморожену і розтоплену або кип'ячену воду.

Нормальна шкіра

Найбільш «некапризна» є нормальна шкіра. Але це не означає, що Вам не потрібно правильно дбати про неї. Навіть в даному випадку «чисте обличчя» не обов'язково є синонімом «здорового обличчя». Умивайтеся, використовуючи м'які гелі, пінки, гліцеринове мило. Якщо шкіра тимчасово виявляє схильність до конкретного типу роздратування, використовуйте засоби для виключення даного типу проблем.

Якщо на шкірі з'являються подразнення, пов'язані з механічним впливом, придбайте засоби, до складу яких входить «заспокійливі» інгредієнти, наприклад, лаванда.

Чутлива шкіра

У догляді за чутливою шкірою вибирайте засоби з позначкою «гіпоалергенний». Також підійде дитячий засіб для купання / вмивання. Бажано, щоб він не містив віддушок, не мало виражених засобів, і не дивувало дуже вже неприродним кольором.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

9:30
Три звички, котрі призводять до утворення зморшок
19:30
Одяг та взуття, які приносять біль вашій спині
9:30
5 продуктів, котрі збережуть вашу молодість
13:30
5 звичок, котрі роблять вашу шкіру старішою
6:30
Необхідні обстеження для молочних залоз
15:30
4 заповіді здорового харчування для жінки
8:30
Причини, через які у жінки болить в районі тазу
1:20
Жіноча косметика, яка здатна викликати рак
7:30
Топ-5 продуктів для жіночої краси
10:30
Мінуси від використання губної помади
12:30
Погані новини більше б'ють по психіці жінок, ніж чоловіків
6:30
Коли через випадіння волосся варто йти до лікаря
7:30
5 найбільших помилок у догляді за волоссям
19:30
Що означає надмірна кровотеча під час місячних
12:30
Найкраща дієта для красивого волосся
6:30
7 переваг капусти для жіночого здоров'я
17:30
Чому в жінок депресія під час менопаузи
0:20
Переваги бурякового соку для жіночого здоров'я
17:30
Їжа для красивого волосся та нігтів
9:30
Скільки кроків на день треба робити жінкам
9:30
Чому виникає горбик на шиї
8:30
Конкретні проблеми, які приносить взуття на підборах
7:30
Чай, який позитивно впливає на здоров'я жінок
1:20
Чому жінки мерзнуть більше, ніж чоловіки
19:30
Вчені назвали хворобу, яку жінці можуть принести високі підбори
1:20
Каші, котрі найкраще підійдуть жінкам
22:30
Як можна боротися з випаданням волосся
15:30
Переваги та недоліки кератину для волосся
12:30
5 видів депіляції, які найчастіше обирають жінки
23:30
Позитивний ефект від полірування волосся
19:30
Як правильно наносити оливкову олію на волосся
9:30
Переваги масок для волосся з ефектом фарби
8:30
Правила догляду за пористим волоссям
6:30
5 порад, як відновити волосся після завивки
13:30
Причини виникнення темних кіл під очима
13:30
Три корисні правила для жінок, як голитися в інтимній зоні
9:30
4 гормони у жінок та за що вони відповідають
8:30
5 речей, від яких жінкам треба відмовитися влітку
17:30
Коли лікарі радять робити мазок з шийки матки
13:30
Чіткі кроки для лікування молочниці
Здоров'я в соцмережах: