У щоденні процедури щодо домашнього догляду за нігтями необхідно включити: делікатну очистку області навколо нігтя, легкий масаж, періодичну обробку спеціальним маслом або кремом, ванночки для нігтів.
Доглядаємо за нігтями вдома
1. Постарайтеся робити щоденний масаж області кутикули. Для цього підберіть дуже м'яку щітку і намильте її гліцериновим або дитячим милом. Масаж покращить кровообіг нігтя, а також справить легкий пілінг, очищаючи кутикулу від відмерлих лусочок шкіри. Масаж також є ефективною профілактикою утворення неестетичних тріщин, куди згодом може забиватися бруд.
2. Увечері корисно втирати в область кутикули нігтів масло, особливо якщо протягом дня ви піддавали руки ремонтним або побутовим роботам. Краще придбати спеціальне масло для кутикули.
3. Якщо ваші нігті досить доглянуті, замість олії можна використовувати звичайний крем для рук. Наносите крем масажними рухами, це допоможе розгладити поверхню нігтя і невеликі задирки.
4. Ефективним відбілюючим і пом'якшувальним засобом володіє лимонний сік. Помасажуйте нігті половинкою лимона, це їх зміцнить і додасть доглянутий вигляд.
Якщо ви довго не доглядали за своїми нігтями, можете зіткнутися з такою неприємністю, як зростання задирок. Пом'якшити шкіру навколо нігтя в такому випадку допоможуть щоденні ванночки з теплої оливкової олії.
5. Якщо ви зіткнулися з неприємними надривами в куточках нігтів, необхідно вживати термінових заходів. Для початку розм'якшите нігті в теплій ванні з питною содою. Потім скористайтеся спеціальними щипчиками для видалення задирок. Акуратно зрізайте зайву шкіру, але ні в якому разі не висмикуйте задирки - вони почнуть кровоточити, що може призвести до зараження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу