Варто наголосити на тому, що це не просто дієта, а стиль життя, котрого варто дотримуватися постійно.
інтервальне голодування
Суть інтервального голодування полягає у періодичній відмові від вживання їжі. Наприклад, схема 14/10 має на увазі щоденні 10 годин голодування (підходить початківцям), схема 16/8 - 16 годин, а схема 20/4 - 20 годин повного голодування щодня.
Розклад передбачає, що більшість періоду голодування посідає нічний час, коли людина спить. Крім цього, необхідна відмова від сніданку та пізньої вечері — допускається лише вживання напоїв без калорій.
Строго кажучи, інтервальне голодування - це зовсім не дієта для схуднення, а спосіб життя. Як показують наукові дослідження, інтервальне голодування (без зміни калорійності раціону) призводить до зниження ваги на 3-8% за 3-24 тижні.
Якщо ж ви хочете, щоб зайва вага йшла швидше, рекомендується контролювати калорії і глікемічний індекс вуглеводів, що вживаються, а також регулярно займатися кардіотренуваннями. У цьому випадку результат можна спостерігати вже другого тижня.
Також ще раз нагадаємо, що інтервальне голодування в режимі 24/0 ("розвантажувальний день") можна проводити не частіше, ніж раз на тиждень – а вихід із подібного голодування потребує дотримання інструкцій. Зокрема, перший прийом їжі має бути досить легким, наприклад, фруктово-овочеві соки.
Ви вже колись намагалися інтервально голодувати?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Слабкі місця організму дитини за знаком зодіаку
Яка їжа стимулює ріст дитини?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою