Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Ендометрит

Категорія: 

Ендометрит - запалення слизової оболонки матки, яке викликається стафілококом, стрептококом, кишковою паличкою тощо. Виникненню його сприяють ускладнення аборту та пологів, діагностичне вишкрібання матки, гістеросальпінгографія та інші внутрішньоматкові втручання. Запальний процес поширюється на весь функціональний та базальний шари слизової оболонки матки або має вогнищевий характер.

Клініка ендометриту


Гострий ендометрит характеризується підвищенням температури тіла, болем у животі та в пахових ділянках, слизово-гнїйними або гнійно-кров'янистими виділеннями із піхви з неприємним запахом, явищами гіперполіменореї При вагінальному дослідженні визначають незначне збільшення розмірів матки, її болючість, м'яку консистенцію.

Діагностика ендометриту


Діагноз підтверджують за допомогою бактеріологічного дослідження вмісту порожнини матки.

Лікування ендометриту


Обов'язкова госпіталізація в гінекологічний стаціонар. У гострій стадії ендометриту використовують антибіотики з урахуванням чутливості до них збудника, частіше гентаміцин, клафоран, напівсинтетичні пеніциліни, метронідазол. За показаннями - десенсибілізуюча, інфузійна, імуномодулююча, загальнозміцнювальна терапія. Ефективна лазеротерапія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus