Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Трахеїт

Категорія: 

Трахеїтом називають запальний процес слизової оболонки трахеї (частина дихальних шляхів, яка розташована між бронхами і гортанню). Хвороба може протікати як у хронічній, так і гострій формі.
Гострий трахеїт може супроводжувати інші захворювання, наприклад фарингіт, ларингіт, риніт. У більшості випадків трахеїт поєднується з запальним процесом в бронхах.
Причиною трахеїту може бути бактеріальна або вірусна інфекція (стафілокок, пневмокок). Виникнення цього захворювання може сприяти вдихання забрудненого або холодного повітря. При трахеїті слизова оболонка червоніє і набрякає, на її поверхні можуть виникати скупчення слизу в деяких випадках невеликі точкові крововиливи.
Головними симптомами трахеїту є вологий або сухий кашель, утруднення дихання, захриплість, почуття печіння за грудиною. Кашель може посилюватися ночами, що призводить до головного болю. Також спостерігається незначне підвищення температури. Найчастіше трахеїт швидко виліковується і не викликає жодних неприємних наслідків. У більшості випадків трахеїт легко виліковується без будь-яких неприємних наслідків.
Хронічний трахеїт в основному розвивається після перенесеної гострої форми цього захворювання. Хронічним трахеїтом страждають люди, у яких спостерігаються проблеми з дихальною системою. Така форма хвороби і може бути викликана захворюваннями навколоносових пазух, а також застійними процесами в носової порожнини.
При трахеїті відбуваються як атрофічні так і гіпертрофічні зміни в слизової оболонки трахеї. Гіпертрофічна форма обумовлена набуханням слизової оболонки. При атрофічного трахеїті слизова оболонка стоншується. Симптоми хронічного трахеїту схожі з симптомами гострої форми захворювання (напади кашлю, які супроводжуються больовими відчуттями в грудній клітці, а також виділенням харкотиння).
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus