Як боротися із синдромом хронічної втоми та постійної нестачі сил - читайте у матеріалі.
Боротьба з хронічною втомою
Від хронічної втоми сьогодні, на жаль, страждають багато людей різного віку. І справа тут зовсім не у фізичній втомі, а у гострих дефіцитах, які відчуває наш виснажений організм. ⠀ Часто за цією проблемою ховається мітохондріальна дисфункція. Мітохондрія – частина клітини, відповідальна за кисневе дихання. Чим краще наші мітохондрії справляються з виробленням енергії, тим краще функціонує тіло і розум, тим більше ми можемо зробити і тим краще ми почуваємося. ⠀ Щоб мітохондрії могли виробляти енергію, вони потребують заліза, вітамінів B, С, Е, а також мікроелементів.
Велике значення для загального здоров'я має стан кишечника. Привести його до норми допоможуть харчові добавки метабіотиків. Вони є продуктами ферментативного розщеплення пробіотиків. Здоровий шлунково-кишковий тракт - це не тільки енергія, а ще міцний імунітет.
У більшості випадків для порятунку від хронічної втоми також потрібен прийом вітамінно-мінеральних комплексів: магній, вітаміни B1, B6, амінокислоти – триптофан, гліцин, екстракти рослин, Омега-3.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою