Сучасні лікарі погоджуються з тим, що це вирок, адже з деменцією можна нормально жити.
деменція
Порада перша: більше спілкуйтесь. Незважаючи на те, що спілкування з людиною, яка страждає на деменцію, часто буває важким, не переставайте розмовляти з нею.
Порада друга: виконуйте фізичні вправи. Деменція - не привід відмовлятися від фізичного навантаження. Щоденні легкі заняття фізкультурою дають добрі результати.
Порада третя: безпечне довкілля. Те, що для нас звичне, для людей з деменцією може приховувати небезпеку. Навіть удома така людина може завдати собі шкоди. Тому зверніть увагу на замки: вони мають бути встановлені не лише на дверях, а й на вікнах.
Порада четверта: контролюйте дотримання гігієни. Хворий на деменцію може забувати елементарні навички, що стосуються особистої гігієни та догляду за собою. У деяких випадках людина може вважати, що в цьому немає потреби.
Порада п'ята: харчування. Ті, хто страждає на недоумство, нерідко забувають, коли вони їли, як користуватися ножем, виделкою. На пізніших стадіях деменції може виникнути потреба у годівлі (людина не може нормально жувати чи ковтати).
Порада шоста: розвивайте здібності. Заняття для людей, які страждають на деменцію, повинні бути ретельно продумані. Зайнятість підвищує почуття власної гідності людини, надає її життю мети та значення.
Порада сьома: уникайте конфліктів. Конфлікти викликають стрес у будь-якої людини. Намагайтеся зберігати спокій у будь-якій ситуації. Не проявляйте гнів, розчарування та дратівливість.
Звісно, дотримуватись цього всього важко, але необхідно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен