Це утворення часто перешкоджає комфортному пересуванню, тому доводиться його видаляти.
стрижневий мозоль
1. Кріодеструкція. Видалення мозолі рідким азотом володіє такими перевагами - доступна ціна, безболісність, відсутність ризику зараження інфекцією, швидке видалення.
2. Лазерне видалення. Лазеротерапія дозволяє швидко та ефективно видалити мозолі без тривалого реабілітаційного періоду та ускладнень. Методика не потребує застосування знеболювальних засобів, лише в окремих випадках фахівець використовує гель-анестетик. Лазерний промінь прямує виключно на оброблювану ділянку, не впливаючи на здорові тканини. Після проведення процедури відмерлі тканини поступово відлущуються і на місці мозолі з'являється ніжна здорова шкіра. На сьогоднішній момент є найсучаснішим та найефективнішим методом видалення новоутворень.
3. Електрокоагуляція. Вплив електричного струму на стрижневий мозоль дозволяє припалити омертвілі тканини разом із стрижнем. У методики є недоліки - при занадто глибокій коагуляції можуть сформуватися рубці, а при недостатній дії електричного струму на тканині не виключається повторна поява мозолю. Цей метод використовується вкрай рідко.
А у вас був такий мозоль?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини