Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиХеа-феа

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: продовгувата глазурована таблетка з сірим вкрапленням;

склад: 1 таблетка містить ніацин – 35 мг, фоліт (фолієва кислота) – 0,4 мг, вітамін В12 (цианокобаламін) –0,006 мг, біотин 1% – 0,105 мг, залізо (фумарат заліза) – 3 мг, йод (калію йодид з бурої водорості) – 0,15 мг, цинк (глюконат цинку) – 10 мг, мідь (глюконат міді) – 1 мг, марганець (глюконат марганцю) – 5 мг, інозитол –25 мг, холіну бітартрат – 100 мг, кремній (метасілікат натрію) – 5 мг, сірка –25 мг, кислота пантотенова (D кальцію пантотенат) – 92 мг, кислотапарааміно бензойна – 30 мг, колаген гідролізований – 100 мг;

допоміжні речовини: кальцію фосфат, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, магнію стеарат, фармацевтичний глянець, кальцію фосфат.

Форма випуску. Каплети.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами. Код АТС А 11A A04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Вітаміни є компонентами ферментативних систем, які беруть участь в основних окисно-відновних процесах в організмі. Фармакологічна дія визначається компонентами, які входять до складу препарату. Ніацин – бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обмінів. Фолієва кислота необхідна для синтезу амін окислот, нуклеотидів, нуклеїнових кислот, нормального еритропоезу. Ціанокобаламін –важливий для синтезу нуклеотидів і є незамінним фактором нормального росту, кровотворення та розвитку епітеліальних клітин, метаболізму фолієвої кислоти тасинтезу мієліну. Біотин – є коензимом в реакціях карбоксилювання і необхідний для метаболізму вуглеводів та жирів. Пантотенова кислота відіграє важливу рольу процесах ацетилювання та окислення, сприяє побудові та функціонуванню епітелію та ендотелію. Залізо стимулює утворення гемоглобіну, забезпечує транспорт кисню в тканини. Йод – необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози. Цинк і мідь необхідні для формування скелета та регенерації тканин, входять до складу деяких гормонів, наприклад інсуліну, підтримують кислотно-лужну рівновагу. Марганець бере участь у синтезі мукополісахаридів, інсуліну, метаболізмі жирів та діяльності імунної системи. Із холіну утворюється ацетилхолін – медіатор нервового збудження, холін входить до складуфосфоліпіда лецетину, він відіграє важливу роль в обміні фосфоліпідів. Пантотенова кислота відіграє важливу роль у процесах ацетилювання та окислення, сприяє побудові та функціонуванню епітелію та ендотелію. Інші мікроелементи відіграють важливу роль у процесах білкового, вуглеводного обмінів, вокисно-відновних процесах.

Комплекс вітамінів, мінералів і особливих біологічно активних речовин для зміцнення волосся та нігтів, а також профілактики облисіння. Гальмує розвиток дерматитів шкіри, підтримує здоровий стан шкіри, волосся та нігтів.

Прискорює ріст волосся та регенерацію тканин організму, балансує живлення волосяних фолікулів. Запобігає випаданню іламкості волосся, розшаруванню нігтів.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Застосовується у комплексному лікуванні як допоміжний засіб при контактній та хронічній екземах, а топічному дерматиті, нейродерміті, станах шкіри, які характеризуються сухістю та гіперкератозом, станах облисіння та алопеції.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років внутрішньо по 1 таблетці на добу після їжі. Курс лікування - 1-2 місяці. Після перерви тривалістю 1місяць лікар може призначити повторний курс.

Побічна дія. Можливі алергічні реакціїдо компонентів препарату у вигляді обмежених шкірних висипів, кропив’янки.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. При застосуванні в рекомендованих дозах проявів передозування не відмічено.

Особливості застосування. Не можна перевищувати дозу, яка вказана в інструкції.

Питання про доцільність застосування препарату вагітним та жінкам, що годують груддю, лікар вирішує індивідуально.

Зверніть увагу на цілісність захисної негерметичної стрічки навколо кришки та верхньої частини банки. Упаковку відкривайте, натискуючи кришку, і повертаючи її за стрілкою OPEN. Відкрийте герметичну плівку під пластиковою кришкою на поверхні банки.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не рекомендується призначати у поєднанні з іншими полівітамінними препаратами, оскільки можливе передозування жиророзчинних вітамінів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 - 30º С, в захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в місці, недоступному для дітей.

Термін придатності - 3 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus