Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиМаксвирин

ТОВ «Науково-виробничий онкологічний і кардіологічний центр «Макс-Велл»


Максвирин

Код: J05AB04

Протимікробні


Інструкція


склад:

діюча речовина: рибавірин (ribavirin);

1 капсула містить рибавірину 200 мг;

допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби прямої дії.

Код АТС J05А У 04.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування хронічного гепатиту С тільки у складі комбінованої терапії з пегінтерфероном альфа-2b (дорослі віком від 18 років) або інтерфероном альфа-2b (дорослі, діти віком від 3 років) за наявності компенсованого захворювання печінки.

Пацієнти, які раніше не отримували лікування альфа-інтерферонами.

Дорослі: в комбінації з пегінтерфероном альфа-2b або інтерфероном альфа-2b при наявності підвищених рівнів АЛТ і HCV-PHK в сироватці крові.

Діти у віці від 3 років: у комбінації з інтерфероном альфа-2b при наявності HCV-РНК в сироватці крові.

Пацієнти з рецидивом після лікування альфа-інтерферонами.

Дорослі: в комбінації з пегінтерфероном альфа-2b або інтерфероном альфа-2b, які отримували монотерапію альфа-інтерфероном з позитивним ефектом (нормалізацією АЛТ в кінці лікування), але з подальшим рецидивом.

Протипоказання.

- Підвищена чутливість до риба Вірінії або будь-якого компонента препарату;

- Важкі захворювання серця, включаючи нестабільні та неконтрольовані форми, які спостерігаються як мінімум протягом 6 місяців до початку лікування;

- Вагітність;

- Період годування груддю;

- Гемоглобінопатії (наприклад, таласемія, серповидно-клітинна анемія);

- Важкі виснажливі захворювання, в тому числі у пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю або з кліренсом креатині на нижче 50 мл / хв;

- Тяжке порушення функції печінки або некомпенсований цироз печінки;

- Дітям та підліткам при наявності анамнестичних або клінічних даних про тяжкий психічний розлад, особливо депресію, суїцидальні думки або спроби самогубства;

- Аутоімунний гепатит або інші аутоімунні захворювання в анамнезі (у зв'язку з комбінацією з пегінтерфероном альфа-2b або інтерфероном альфа-2b).

Спосіб застосування та дози.

Терапію повинен проводити лікар, який має досвід лікування хворих на гепатит С.

Препарат не слід застосовувати як єдиний терапевтичний засіб лікування, так як рибавірин неефективний в якості монотерапії гепатиту С.

Приймають всередину з їжею щодня в два прийоми (вранці та ввечері).

Доза препарату залежить від маси тіла пацієнта (таблиці 1 і 2).

Засіб можна застосовувати в комбінації як з пегінтерфероном альфа-2b, так і з інтерфероном альфа-2b. Вибір режиму комбінованої терапії проводиться індивідуально, з урахуванням очікуваної ефективності та безпеки обраної комбінації. При призначенні комбінованої терапії слід керуватися також Інструкцією для медичного застосування пегінтерферону альфа-2b або інтерферону альфа-2b.

Побічні реакції.

При застосуванні рекомендованих доз рибавірину і пегінтерферону альфа-2b з частотою 5-10% повідомлялося про такі небажані явища: підвищена пітливість, біль в грудях, біль у правому верхньому квадранті живота, парестезія, гіпотиреоїдизм, запор, диспепсія, тахікардія, ажитація, нервозність, менорагія, менструальні порушення, непродуктивний кашель, риніт, порушення смаку, туманність зору.

З частотою 2-5% повідомлялося про біль у місці ін'єкції, гіперемії, гіпотензії, порушення сльозовиділення, еритему, нездужання, артеріальної гіпертензії, синкопе, сплутаність свідомості, гіперестезії, гипестезии, зниженні лібідо, тремор, запаморочення, гипертиреоидизме, флатуленціі, кровоточити ості ясен, глосит, діареї, стоматиті, виразковому стоматиті, порушення / втрати слуху, шум у вухах, відчуття серцебиття, жадобі, тромбоцитопенія, агресивній поведінці, сонливості, herpes simplex, грибкової інфекції, аменореї, простати ті, середнього отиту, бронхіті, закладеності носа, респіраторних порушеннях, ринорее, синуситі, екземі, порушення структури волосся, реакції фоточутливості, еритематозний висипки, макулопапуллезние висипу, мігрені, кон'юнктивіті і лімфаденопатії.

Зниження концентрації гемоглобіну до => 4 г / дл спостерігалось у 30% пацієнтів, які лікувалися рибавірином і пегінтерфероном альфа-2b, і у 37% пацієнтів, які лікувалися рибавірином і інтерферон альфа-2b. Зниження вмісту гемоглобіну до рівня нижче 10 г / дл спостерігається у 14% дорослих пацієнтів і у 7% дітей, які отримували рибавірин під час лікування в комбінації з пегінтерфероном альфа-2b (тільки дорослі) або з інтерфероном альфа-2b (дорослі і діти) .

Більшість випадків анемії, нейтропенії та тромбоцитопенія були легкого ступеня тяжкості (1-2-я ступеня за ВООЗ), кілька випадків більш тяжкої нейтропенії спостерігались у пацієнтів, які лікувалися рибавірином і пегінтерфероном альфа-2b (3-я ступінь - у 21% і 4-й ступінь за ВООЗ - у 7%).

Тяжкі порушення з боку ЦНС, особливо депресія, суїцидальні думки і спроби самогубства, спостерігались у деяких пацієнтів під час комбінованої терапії рибавірином і пегінтерфероном альфа-2b або інтерфероном альфа-2b. Серед дітей суїцидальні думки або спроби самогубства траплялися частіше, ніж серед дорослих (2,4% в порівнянні з 1%) протягом лікування та 6 місяців періоду подальшого спостереження після лікування. Як і у дорослих, так і у дітей спостерігалися й інші побічні явища (наприклад, депресія, емоційна лабільність, сонливість). Із застосуванням альфа-інтерферонів пов'язують виникнення та інших небажаних ефектів з боку ЦНС, включаючи агресивну поведінку, сплутаність свідомості і порушення ментального статусу.

З використанням рибавірину та інтерферону альфа-2b рідко пов'язували виникнення панкреатиту, дуже рідко - апластичної анемії.

Мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз можуть виникати при застосуванні комбінованої терапії з пегінтерфероном альфа-2b.
Підвищення рівня сечової кислоти і непрямого білірубіну, пов'язаних з гемолізом, спостерігалось у декількох пацієнтів під час клінічних випробувань із застосуванням рибавірину в комбінації з пегінтерфероном альфа-2b або інтерфероном альфа-2b, але повернення цих показників до початкового рівня відбулося протягом 4 тижнів після закінчення терапії. У незначної кількості пацієнтів, у яких було виявлено підвищення рівня сечової кислоти, розвинулась клініка подагри, яка не вимагала модифікації дози або припинення лікування.

Профіль побічних реакцій у дітей в основному схожий з такими у дорослих, але деякі побічні реакції є специфічними для дитячого віку: затримка у збільшенні росту та маси тіла; частіше, ніж у дорослих, виникали побічні ефекти з боку ЦНС, біль у місці ін'єкції, лихоманка, анорексія, нудота, емоційна лабільність. Дуже рідко у дітей спостерігалися астенія, підвищення апетиту, порушення поведінки та уваги, порушення сну, сомнамбулізм, біль в грудній клітці, неспецифічні новоутворення, набряки, нетримання сечі, енурез, порушення сечовипускання, бактеріальні інфекції, вирилизм, гастроентерит, гастроезофагальний рефлюкс, зубний біль , зубний абсцес, менструальні порушення, тестикулярна я біль, акне, зміни нігтів, зміни шкіри (трофіки, забарвлення), порушення зору.

Корекції дози вимагали 30% пацієнтів дитячого віку, в основному у зв'язку з розвитком анемії і нейтропенії.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули № 1. Корпус і кришка червоного кольору, на кришці напис «Maxvirin». Вміст капсул - порошок білого або майже білого кольору.

Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ° С, в недоступному для дітей місці

Упаковка. По 10 капсул у блістері; 3 або 6 блістерів в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ТОВ «Науково-виробничий онкологічний і кардіологічний центр« Макс-Велл ».

www.max-well.com

Місцезнаходження. 08300, вул. Шевченко, 100, м Бориспіль, Київська обл., Україна.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus