Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиУнісепт

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина зі специфічним запахом. Легко розкладається на світлі і при термічній обробці;

склад: Унісепт – препарат на основігіпохлориту натрію з різним вмістом останнього, що відображають цифрові позначки (3,8,18,24);

Речовина

Кількість на одиницю

лікарської форми

Унісепт 3

Унісепт 8

Унісепт 18

Унісепт 24

Натрію гіпохлорит

0,35-0,7 г/л

0,8-1,2 г/л

1,8-2,4 г/л

2,4-2,8 г/л

Натрію хлорат

0,1-0,35 г/л

0,2-0,5 г/л

0,24-0,8 г/л

0,28-0,8 г/л

Натрію хлорид

8,5-11,2 г/л

14,7-19,0 г/л

20,2-24,0 г/л

23,5-27,9 г/л

допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний засіб для зовнішнього застосування. Код АТС D08A X07.

Фармакологічні властивості.Унісепт має ранозагою вальний ефект і є антисептиком широкого спектра дії. Високоефективний відносно більшості патогенних мікро організмів, включаючи стафілокок золотистий, кишкову паличку, протей, синьо гнійну та дифтерійну палички, ряду вірусів, грибків, у тому числі дріжджоподібних грибків родуCandida.

Показання для застосування.

В акушерстві та гінекології застосовують Унісепт 3для лікування кольпітів бактеріальної, вірусної та трихомонадної етіології, бартолінітів.

У хірургії застосовують Унісепт 3 і 8 для обробки гнійних ран, після операційних та бактеріально уражених ран, трофічних виразок, опіків.

В отоларингології застосовують Унісепт 3 і 8 для лікування гайморитів, тонзилітів, фарингітів, хронічних отитів, ангін, фурункульозу та гнійних атером.

У стоматології застосовують Унісепт 8,18,24 для лікування пародонти ту, пульпіту.

Доцільним є також застосуванняУнісепту у випадку прояву алергії при лікуванні антибіотиками та при інфекціях, які викликані антибіотикостійкими мікро організмами.

Спосіб застосування та дози.Найбільш виражений антимікробний ефект спостерігається при застосуванні розчинуУНІСЕПТУ для безпосередньої обробки ран, порожнин, м’яких тканин із наступним тампонуванням (тампон обов’язково змінювати кожного дня). Препарат також застосовують у формі аплікацій (експозиція 5 -15 хвилин 3-4 рази на добу), зрошення операційного поля, як вушні краплі (1 - 2 краплі 3 - 4 рази на добу) тощо.

Дезинфекція виробів медичного призначення проводиться занурюванням виробів у розчин препарату на 30 хвилин з наступним промиванням водою.

Побічна дія. При зовнішньому тавнутрішньо порожнинному застосуванні побічні реакції не виявлені.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препаратів, які містять гіпохлорит натрію.

Передозування. Не виявлені.

Особливості застосування. Немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами поки що невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати слід у захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від +4 до+6°С. Не зберігати поряд з харчовими продуктами. Термін придатності: “Унісепт 3”, “Унісепт 8” - 2 роки. “Унісепт 18”, “Унісепт 24” - 1рік.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus