Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиЙод-фломед

-


Інструкція


Загальна характеристика:

міжнародна назва: iodum;

основні фізико-хімічні властивості: рідина червоно-бурого кольору з характерним запахом, яка адсорбована твердим пористим стрижнем та пористим накопичувачем полімерного пристрою;

склад: 3 мл розчину містять йоду 0,15 г;

допоміжні речовини: калію йодид, спирт етиловий 96%, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Код АТС D08A G03.

Фармакологічні властивості. Препарат містить елементарний йод, для якого характерними є протимікробна, місцева подразнювальна та відтяжна дії. При нанесенні на шкіру і слизові оболонки препарат обумовлює подразнювальну дію іможе викликати рефлекторні зміни в діяльності організму. Проникаючи, йод активно впливає на обмін речовин, посилює процеси дисиміляції.

Показання для застосування. Застосовують зовнішньо як антисептичний, подразнювальний засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри та слизових оболонок порожнини рота, для обробки операційного поля, для профілактики інфікування невеликих ушкоджень цілісності шкіри, для зменшення запальних процесів при міозитах, невралгіях (виявляє відтяжний ефект).

Спосіб застосування та дози. Застосовують зовнішньо на уражені ділянки шкіри або на слизові оболонки порожнини рота.

Правила користування препаратом у пристрої полімерному (маркері):

1. Зняти кришку маркера і нанести розчин маркерним стрижнем на уражені ділянки шкіри або слизові порожнини рота.

2. Закінчивши аплікацію препарату, закрити маркер кришкою.

Побічна дія. При тривалому застосуванні йоду можлива появанежитю, кропив’янки, набряку Квінке, слино- та сльозотеча, висипи на шкірі.

Протипоказання. Підвищена чутливість до йоду, особливо у пацієнтів зі світлим волоссям. Також препарат протипоказаний при фурункульозі, вугровому висипі, геморогічному діатезі, кропив’янки, гіпертиреозі, аденомі щитовидної залози, нирковій недостатності, діабетичній виразці шкіри.

Передозування. При передозуванні можливі явища йодизму, подразнення, опіки.

Особливості застосування. Слід бути обережним при застосуванні йоду наслизові оболонки, оскільки спирт, що міститься в препараті, може викликати опіки, сильне подразнення.

Не слід застосовувати на великих ділянках шкіри через можливий розвиток опіку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може спостерігатися денатурація білкових компонентів.

Умовита термін зберігання. Зберігають в захищеному від світла та недоступному длядітей місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 1 рік.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus