Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


15 способів зберегти міцне здоров'я

01:30, 02 Кві 2013 · Категорія: Психологія · Переглядів 3126 · 

Якщо ви постійно відчуваєте втому, млявість і пригніченість, то пора щось міняти. Наприклад, внесіть у своє повсякденне життя наступні 15 легких змін, і ви відразу відчуєте приплив бадьорості і сил. Ваше життя наповниться новими яскравими фарбами.

Якщо ви постійно відчуваєте втому, млявість і пригніченість, то пора щось міняти

Якщо ви постійно відчуваєте втому, млявість і пригніченість, то пора щось міняти



1) Більше ходіть пішки

Якомога більше бувайте на свіжому повітрі. Це можуть бути вечірні прогулянки або ж вихідні на природі. А якщо ви мрієте схуднути, то щодня проходите в швидкому темпі півтора кілометра, і ви втратите до кілограма на місяць, не змінюючи свій раціон! А головне, це не займе у вас багато часу - всього 15 до 18 хвилин в день.

2) Більше цілуйтеся

Подаруйте собі і своєму коханому десять секунд пристрасного поцілунку в міцних обіймах! Це збільшить почуття інтимності, на додаток даруючи прилив ендорфіну. А високий рівень ендорфіну зміцнює вашу імунну систему, що може знизити ризик застуди та грипу.

3) Не хвилюйтеся, будьте щасливі

Даруйте людям свою посмішку і не нервуйте через дрібниці. Щастя притягується до щасливих людей. Посмішка має чудові властивості повертатися до вас, тому, якщо ви хочете, щоб у вас завжди був хороший настрій і як результат хороше самопочуття, починайте свій день із щирої посмішки!

4) Додайте трохи кольору в своє харчування

Додайте в свій щоденний раціон свіжі овочі, фрукти та зелень. Всі ці продукти дуже яскраві, в них міститься величезна кількість вітамінів і мінералів, що так необхідно вашому організму. Овочі, фрукти та зелень - найкорисніша їжа.

5) Наслідуйте француженок

Секрет красивої фігури француженок простий - вони ні в чому собі не відмовляють. Якщо їм хочеться тістечко, вони з'їдять його, дотримуючись правило трьох укусів. Тричі відкусивши, вони забувають про щойно бажані ласощі. У результаті, і фігура в порядку, і вони задоволені, так як побалували себе смачненьким.

6) Жуйте жуйку

Жування жувальної гумки без цукру потроює кількість слини в роті. А це корисно для ваших зубів. Слина є природним захистом від карієсу, змиваючи частинки їжі і розбавляючи кислоти, які виробляють бактерії. Вона також допомагає знизити неприємний запах з рота.

7) Їжте клітковину

Більшість з нас отримують приблизно половину тієї кількості клітковини, яку потрібно отримувати за день. Це дуже погано, тому що волокна регулюють роботу кишечника і допомагають боротися з раком товстої кишки. Цільні зерна, фрукти і овочі (морква, шпинат і солодкий червоний перець) багаті клітковиною і вітамінами.

8) Пийте молоко

Не виливайте молоко, яке залишається в тарілці після того, як ви з'їли залите їм мюслі. Вітаміни з мюслі розчиняються в молоці. Тому, виливаючи це молоко, ви виливаєте кальцій і вітамін D.

9) Радійте сонечку

Дослідження показують, що недолік сонячного світла знижує кількість серотоніну в мозку, знижуючи ваш настрій і ваш енергетичний рівень. Сонячне світло також є хорошим джерелом вітаміну D, який допомагає організму засвоювати кальцій.

10) Пийте вітаміни

Взимку нам не вистачає не тільки сонячного світла, але і свіжих овочів і фруктів. Тому, якщо ви постійно відчуваєте втому, нервозність і сонливість, пропийте курс вітамінів, попередньо порадившись з вашим лікарем.

11) Думайте, що пити

Думаю не варто нагадувати, що алкоголь негативно впливає на ваше здоров'я, але також не коштувати зловживати солодкими газованими напоями, міцним чаєм і кавою. Замість них віддавайте перевагу чистій воді і натуральним сокам.

12) Багато спіть

Укладіть договір із самим собою, що будете лягати спати на півгодини раніше щоночі. Це може бути не легко, але якщо ви будете спати менше, ніж шість чи сім годин на добу, можете збільшити ризик розвитку проблем зі здоров'ям. Це також може підвищити ризик депресії, проблем з пам'яттю, проблем у відносинах, і порушення імунної функції.

13) Не переїдайте

Вдома краще їсти з маленьких тарілок, в них міститься менше їжі, але мозок розуміє, що свою порцію ви вже з'їли. Жуйте довго і не поспішаючи, так як почуття насичення приходить трохи з запізненням. Крім цього, ретельно пережована їжа легше і швидше засвоюється організмом.

14) Робіть розвантажувальні дні

Час від часу робіть перерви в їжі, дозвольте своєму організму відпочити, він як і ви іноді потребує відпочинку. Якщо не хочеться їсти, не змушуйте себе тільки тому, що зараз обідній час. По можливості раз на два тижні, а краще раз на тиждень посидьте один день на воді / соках / фруктах, кому як комфортніше. Важко починати, а коли це увійде в звичку, ви неодмінно помітите поліпшення вашого здоров'я.

15) Рухайтеся якомога більше

Основна проблема сучасних людей - зайнятість і сидяча робота. Чим більше ми сидимо, тим менше ми витрачаємо калорій, але, що парадоксально, тим більше ми їмо.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

12:30
Сміх допоможе впоратись зі щоденним стресом
9:00
Рукоділля, яке покращує психологічний стан
0:40
Поради для боротьби з вигоранням на роботі
21:00
Запаморочення - ознака панічної атаки
11:00
Несподівана причина розвитку шизофренії
17:00
Різниця у наслідках чоловічої та жіночої депресії
12:00
Ипохондрия и агорафобия: ваш шаг к психологическому здоровью
17:00
Незвична причина підліткової депресії
11:00
Кохання - ліки від депресії
20:30
До чого призводить нервове виснаження?
11:30
Бережіть здоров'я: чому лайка може бути корисною?
10:00
Поради після зради: як налагодити стосунки?
20:30
Чому навесні загострюються психічні порушення?
9:30
Зрадники стрімко втрачають вагу
0:40
Як проявляється ПТСР?
9:00
Спільна риса нещасних людей
22:00
Поганий почерк дитини може бути ознакою проблем нервової системи
23:30
Риса характеру, яка допомгає схуднути
11:30
Відростити сивину: модний тренд чи зручність?
12:30
Фахівці назвали ознаки токсичних стосунків
7:00
Наукові способи стати щасливішими
23:30
Позитивне мислення покращує здоров'я
22:00
Кохання може зашкодити здоров'ю
22:00
Хвороби, які лікують тваринки
21:00
Психологічні поради для екологічного вивільнення гніву
0:20
Фактор, який підвищує ризик психічних порушень у дітей
7:00
Емоційне оніміння: поради психологів
7:00
Психологи розповіли, що жінки частіше зраджують
9:00
Сучасне лікування післяпологової депресії
6:20
Любов до обіймів може бути спадковою
14:00
Мікродозування грибами - новий спосіб лікування ментальних проблеми
0:20
Психологи розповіли, як не відкладати життя на потім через війну
0:40
Фахівці назвали найпоширеніші психічні розлади українців
15:30
Вплив освіти на психічне здоров'я
12:30
Науковці розповіли про причини виникнення депресії
11:00
Що впливає на оцінку людиною власної зовнішності?
14:00
Вплив стресу на здоров'я дітей
11:00
Поради під час лікування післяпологої депресії
13:00
Вплив тривожності на розвиток ожиріння
7:30
Поради, які допоможуть впоратись зі стресом
Здоров'я в соцмережах: