Тепер людей важко уявити без комп'ютерної мишки. А як її використовувати без шкоди для здоров'я?
мишка
1. Мишу необхідно тримати таким чином, щоб вона легко переміщалася.
2. Не рухайте зап'ястя руки при керуванні мишею. Робіть контрольовані рухи мишкою, використовуючи лікоть як точку опори, і тримайте зап'ястя прямо і вільно
3. Сядьте на стілець, розслабте руки, а потім підніміть опорну руку, згинаючи її в лікті, доки рука не дійде до рівня ліктя. Ось де повинна розташовуватись миша
4. Захистіть своє зап'ястя! За своєю будовою зап'ястя вигнуте, тому воно ніколи не повинно контактувати з плоскою поверхнею. Пам'ятайте про це, коли ви встановлюєте положення руки під час користування мишкою.
5. Будьте обережні, щоб не зупинився кровообіг. У багатьох людей виступають кровоносні судини у зап'ясті, де зазвичай вимірюється пульс. Будь-який тиск на цю область може перервати кровообіг у руці та підвищити ризик виникнення проблеми.
6. Не використовуйте ергономічні килимки для мишки з гелем. Це тільки подвоює тиск усередині зап'ястного каналу
7. Ретельно вибирайте мишу, якою ви користуватиметеся. Шукайте мишу, дизайн якої відповідає вашій руці та зменшує тиск на зап'ястя. Рекомендується миша з симетричними формами, трохи більше за розміром, яка стимулювала б рух усієї руки, а не зап'ястя.
Неправильне використання миші може призвести до захворювань сухожиль (тендиніту, епікондиліту, тіносиновіту), синдрому зап'ястного каналу та проблем спини, шиї та плечей.
Виявляється, що потрібно добре про це подумати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки