Особливо часто трапляються травми у спорті, тому про них і поговоримо.
спортивна травма
Травма - пошкодження з порушенням цілісності тканин, спричинене зовнішнім впливом. Для профілактики спортивного травматизму потрібно розуміти особливості та причини, що призводять до виникнення травм та захворювань опорно-рухового апарату.
Для спортсменів характерним є зменшення хронічних захворювань, але значно збільшується кількість гострих травм. Спортивному травматизму властиво переважання: ударів, розтягувань, надривів, розривів, переломів та ін. Щоб протистояти спортивним навантаженням, у наших кістках, суглобах та зв'язках відбуваються деякі зміни: змінюються їх форма та розміри.
Реабілітаційні заходи розпочинаються лише після того, як буде проведено розширене медичне обстеження, адже важливо розуміти, який саме тип реабілітації підійде до того чи іншого випадку. Пацієнт повинен пам'ятати, що той самий режим навантаження у різних клінічних випадках впливає організм спортсмена зовсім по-різному.
Інакше кажучи, протягом етапу спортивної реабілітації пропорція різних груп фізичних вправ суттєво змінюється: якщо на початку етапу це загальнорозвиваючі вправи та циклічні пересування, то в кінці це імітаційні, спеціально-підготовчі та спеціальні вправи.
А як ви відновлювалися після травми?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки