У період вагітності кожна жінка схильна до ризику зараження гострими респіраторними захворюваннями. Звичайно, кожна майбутня матуся намагається берегти себе, але, на жаль, більше 80% вагітних жінок захворює ГРВІ, тому під час вагітності імунітет слабшає і жінка більш схильна інфекції. Лікування лікарськими препаратами під час вагітності зводиться до мінімуму, тому варто звернути свою увагу на лікування народними засобами.
Лікування будь-яких захворювань під час вагітності має свою специфіку
Регулярно провітрюйте свою квартиру, але уникайте протягів. Щоб легше дихалося, проводите щодня вологе прибирання, щоб підвищити вологість у приміщенні.
Обов'язково тримайте ноги в теплі. Рекомендується надягати теплі вовняні шкарпетки. У період нездужання забезпечте собі повний фізичний і емоційний спокій.
Щоб полегшити дихання і простимулювати імунну систему рекомендується виконувати парові інгаляції. Для інгаляцій можна використовувати відвари трав, таких як ромашка, м'ята перцева, шавлія, календула, звіробій, а також дуже ефективний картопляний відвар. Просто вдихайте пари відвару над каструлею, укрившись ковдрою.
Пийте якомога більше рідини. Наприклад, брусничний і журавлинний морси, гарячий чай з лимоном або чорною смородиною, гаряче молоко з медом і Борсучим жиром, відвар з липи, березовий сік.
Візьміть два стиглих банана і перетворите їх у пюре. Залийте отримане пюре 1 склянкою води, додайте 2 ч.л. цукру і підігрійте на повільному вогні. Отриману суміш пийте при кашлі. Також при кашлі відмінно допомагає цибулю, підсмажену на вершковому маслі змішаний зі свіжим медом.
При нежиті приймайте відвар з ягід. Візьміть по 120 г сухих або свіжих ягід малини і суниці, залийте їх 500 мл води і доведіть до кипіння. Остудіть, процідіть і приймайте 3-4 рази на день і обов'язково перед сном. Також корисно капати в ніс відвар з квіток ромашки аптечної. Просто залийте 100 г квіток ромашки 1 склянкою окропу, процідіть і остудіть. Готовий відвар капає по 1-2 краплі в кожну ніздрю 3 рази в день.
Сік редьки допоможе позбутися від болю в носі і вухах. Щоб отримати сік, необхідно вирізати на коренеплоді невелике заглиблення і додати туди трохи цукру, через 10-15 хвилин воно заповниться соком. Свіжий сік закопуйте в ніздрі або у вуха по 2-3 краплі 2 рази на день, або вводите ватні тампони, змочені в соку редьки.
Від головного болю проводите ароматерапію за допомогою ефірних масел. Ефірне масло лаванди або м'яти зніме напругу і усуне головні болі. Ефірні олії наносите на область скронь, або капайте пару крапель на ватний диск і залишайте поруч з подушкою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Діти можуть вередувати і це нормально
Як назвати хлопчика: імена, які принесуть дитині успіх