Майже кожна жінка у своєму житті бодай раз стикається з молочницею. Що тоді робити?
лікування молочниці
Молочниця це здебільшого непряма ознака впливу на організм чогось несприятливого. Тому основне завдання гінеколога зараз не просто призначити препарати, щоб зняти симптоми захворювання, а виявити фактори, що викликали її появу. В іншому випадку ефект від лікування буде короткочасним.
Симптоми молочниці не завжди специфічні, тому лабораторна діагностика є обов'язковою. Необхідно здати мазок на флору з забарвленням за грамами, посів на умовно-патогенну мікрофлору, зробити рН-метрію. ПЛР діагностика кандидозу не є інформативною і робити її не потрібно.
Для лікування молочниці у жінок використовують протигрибкові препарати як місцевої дії як свічок, так і перорально. Саме лікар повинен вибрати препарат із якою діючою речовиною призначити, підбере дозу та тривалість застосування. При повторенні епізоду молочниці не можна приймати препарати, які використовувалися в попередньому курсі лікування, це може виробити і стійкість до збудника.
На фоні лікування молочниці також необхідно відмінити антибіотики, гормональні препарати. Обмежити вживання солодкого та продуктів з великим вмістом вуглеводів. Сексуальні контакти слід виключити протягом усього періоду прийому препаратів. Лікування партнерам призначає уролог лише у разі скарг та ознак запалення на статевому члені.
А як ви лікували молочницю?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини