Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Блокади серця

Категорія: 

Іноді при електрокардіограмі можуть говорити про блокади серця. При цьому пацієнт скаржиться на погане самопочуття. При такому стані якихось відчутних порушень може і не бути в роботі серця. Іноді ж, блокади викликають неритмічне скорочення серця, а саме до значного уповільнення серцевого ритму. Для того, що б зрозуміти що таке блокади серця, давайте поговоримо про провідній системі серця.
Серцеві скорочення, які забезпечують його роботу, здійснюються під дією електричних імпульсів, які проводяться і створюються на всі ділянки серцевого м'яза, що проводить серцевої системою.
В нормальних умовах, імпульс може виникати в синусовом вузлі, який розташований у верхній частині правого передсердя, а потім поширюються на передсердя при цьому викликаючи їх скорочення. Порушення, які виникають при проведенні електричного імпульсу хоча б на одній ділянці називається блокадою серця.

Блокади можуть виникати при будь-якому ураженні серця: міокардит, стенокардії, інфаркті міокарда, кардіосклероз, підвищених навантаженнях на серцевий м'яз, а також при неправильному застосуванні або передозування деяких лікарських препаратів.
У деяких випадках блокади серця можуть бути викликані порушенням внутрішньоутробного розвитку серця або спадковістю.
Відзначимо, що всі блокади серця можуть бути стійкими, тобто постійно присутні та минущими, тобто виникають тільки в деякі миті.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus