Діти більш вразливі перед тепловими ударами і обезводненням, їхні маленькі тіла погано функціонують у спеку. Ось чому так важливо стежити за тим, щоб дитина не перегрівався, адже в іншому випадку це може закінчитися дуже погано.
По-перше, не слід сидіти з дитиною на сонці і спочатку провокувати небезпечну ситуацію. По-друге, ретельно стежте за симптомами теплового удару, до яких відносяться гаряча, червона і суха шкіра, присокрений пульс, сплутаність свідомості, головний біль, дратівливість, блювота, швидке плутане дихання, а також виражена летаргія. У найважчих випадках малюк втрачає свідомість. Якщо ви помітили один або кілька подібних симптомів, негайно віднесіть дитину в прохолодне і закрите від прямих променів сонця приміщення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розпізнати тепловий удар?У разі розвитку теплового удару зволікати ні в якому разі не можна. Відразу ж викликайте швидку допомогу, забезпечте прохолоду малюкові, Дайте можливість йому випити якомога більше води. Якщо в ваших силах посадити його в прохолодну ванну або включити вентилятор (кондиціонер), то зробіть це. Необхідно охолодити тіло будь-якими способами. Зніміть з малюка весь одяг, який заважає йому охолоджуватися, а потім укутайте його в прохолодні вологі простирадла. Зберігайте цю прохолоду аж до приїзду бригади швидкої допомоги.