Вчені з Університету Айови опитали понад 500 соціальних працівників, які постійно підтримують контакти з сім'ями, що мають дітей. Працівників запитували про те, в якому віці повинен знаходитися дитина, якого батьки залишають вдома одного на тривалий термін. Більше половини учасників опитування заявили, що цій дитині повинно бути не менше 12 років.
Відзначимо, що тривалим терміном називався період від 4 годин і довше. Автори цього дослідження хотіли б прийняття законів, що встановлюють мінімальний вік дитини, якого батьки мають право залишати вдома одного. При порушенні цих законів батьків, можливо, будуть піддавати адміністративному впливу, включаючи і позбавлення батьківських прав. На підставі цього закону соціальні працівники зможуть визначати батьків, які не справляються зі своїми обов'язками, щоб встигнути захистити дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через 12 років дітей народжуватимуть у космосіМайже всі взяли участь в опитуванні соціальні працівники заявили, що якщо батьки залишають вдома одного на термін більше 4 годин дитини молодше 6 років, то це є грубим порушенням батьківських обов'язків. Приблизно половина вважає, що таким же грубим порушенням є залишення будинку дитини до 10 років. Лише 11% назвали ситуацію з залишеним будинку 12-річною дитиною порушення батьківських обов'язків. І тільки 1% соціальних працівників вважають, що батьки не повинні залишати вдома дітей молодше 14 років.
В цілому, підведення підсумків опитування показало, що більшість соціальних працівників не хочуть, щоб удома залишалися діти молодше 12 років на термін більше 4 годин. Якщо це відбувається, то в справу повинні вступати соціальні служби, керуючись законом про захист дітей. Його порушення може спричинити не тільки адміністративну, але і кримінальну відповідальність.