Якщо ваш малюк набрав зайві кілограми, тоді варто звернутися до цих порад.
дитяче ожиріння
Звісно, дану проблему легше попередити, аніж потім лікувати, але якщо вже так сталося, то ось вам три методи, котрі краще працюють у комплексі.
1. Формування правильної харчової поведінки. Це не дієта, а спосіб життя, якого дитина повинна завжди дотримуватися. Необхідно дотримуватися режиму харчування: приймати їжу в один і той же час через рівні проміжки, уникаючи перекушування снеками. При цьому їжа повинна бути різноманітною: без рафінованих продуктів, великої кількості борошняного та солодкого, але з переважанням овочів та фруктів за принципом «світлофора» (з'їдати мінімум по 1 фрукту або овочу червоного, жовтого та зеленого кольору на день).
2. Лікувальна фізкультура. Крім індивідуального комплексу вправ для кожного віку, підібраних інструктором з ЛФК у стаціонарі, дитині з ожирінням рекомендовано щодня здійснювати безупинні піші прогулянки протягом 1-1,5 години.
3. Медикаментозна терапія. Крайній захід, до якого вдаються вибірково та в індивідуальному порядку, оскільки коло лікарських препаратів, дозволених для застосування особам віком до 18 років, обмежене. Як правило, ліки спрямовані не проти ожиріння як такого, а усувають ускладнення з боку інших органів і систем (зміни артеріального тиску, рівня цукру в крові та ін.).
Та якщо хочете вберегти дитину, то краще відразу обмежуйте її в харчуванні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою