Почнемо з того, що прояв його може проходити як у гострій, так і в хронічній формі. Перший випадок виникає набагато частіше. Найпоширенішими симптомами є біль в області пупка, під ложечкою і нудота. Іноді може виникати блювота. При цьому больові відчуття, що мають постійний, ниючий, наростаючий характер, можуть спостерігатися справа внизу живота, ближче до сліпій кишці. Симптоми посилюються під час руху або лежання на лівому боці. Температура тіла підвищується до 38 градусів, при цьому може виникнути запор або пронос.
Дуже важливо вчасно звернути увагу на подібні симптоми у літніх людей і дітей. У перших апендицит, ознаки якого не так яскраво виражені, переноситься досить важко. Що стосується дітей, то провести діагностику досить складно, так як вони не завжди можуть достовірно пояснити, де і що у них болить. Саме тому при найменших проявах слід не виключати ознаки апендициту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька ознак того що у вашому організмі є глистиБуває, що біль при апендициті має тимчасовий характер і поступово проходить. Але все ж це не привід, щоб радіти. Адже в такому випадку розвивається процес запалення, при якому бактерії потрапляють в черевну порожнину, що може призвести до летального результату. Саме тому при найперших симптомах прояву апендикса необхідно звернутися в поліклініку.
Якщо ж говорити про те, як виявляється апендицит в хронічній формі, то слід зазначити таке. Зустрічається він досить рідко і діагностувати його складніше. Має він періодческіе прояви, які проходять у легкій формі і не мають різко вираженого характеру. Такі прояви дуже схожі на ті, які можуть виникнути при гінекологічних захворюваннях, а також захворюваннях кишечника, нирок. Але хронічний апендицит, ознаки якого можуть бути легкими, може перейти в гострий.