Ви інколи відчували, що вам раптово стало гаряче? Якщо це відбувається доволі часто, тоді треба читати статтю.
кидає в жар
Якщо жар виникає рідко, через вплив на організм різних зовнішніх факторів, то турбуватися нема про що. Але якщо цей симптом виникає постійно, потрібно звернутися до лікаря для проведення обстеження.
Найчастіше жар без температури є симптомом наступних патологічних станів:
1. Вегето-судинна дистонія. Дане захворювання зустрічається часто і є наслідком збоїв у роботі вегетативної нервової системи. Лікування зазвичай медикаментозне. За відсутності терапії можуть розвинутися ускладнення.
2. Патологія щитовидної залози. Спека є наслідком порушення гормонального балансу. Поряд з цим з'являються інші симптоми (наприклад, витрішкуватість, слабкість, людина може різко втрачати вагу і так далі). При виникненні таких симптомів слід негайно звернутися до лікаря.
3. Порушення терморегуляції. Виникає через збій у роботі ЦНС.
4. Артеріальна гіпертензія. Крім відчуття жару у пацієнтів можуть виникати біль у грудях, тахікардія. Хворим необхідно постійно моніторити показники тиску та приймати гіпотензивні лікарські засоби.
Жар із підвищенням температури тіла найчастіше виникає при різних інфекційних захворюваннях. Тому перевіряйте себе і звертайтеся до лікаря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою