Після затяжного періоду січневих свят, лютий справедливо можна називати періодом адаптації до нормального життя. Однак, голова поболює, кінцівки німіють, відчувається втома... Грішити на організм чи все ж вина магнітних бурь? детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Під час бурь стан здоров'я може трішки погіршитись
Фактично, на початку лютого слід очікувати незначні коливання.
Так, 1,2,6,7,15,16 і 18 лютого вірогідні слабкі магнітні бурі. Сильних геомагнітних коливань у лютому не передбачається, тому можете бути спокійними і лише у зазначені дні прихопіть з собою таблетки від тиску чи головного болю.
Під час магнітних бур і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, зниження працездатності, занепад сил, зростання адреналіну в крові, стреси і депресії. Кожна людина має різну реакцію організму на магнітні бурі.
Чому сонячна активність здатна сильно впливати на наш організм, вчені й досі не знайшли точної відповіді. Вважається, що причиною поганого самопочуття людини може бути стан її здоров'я на цей момент. Здорові ми чи хворі, в якому стані наш імунітет, страждаємо ми від депресії або інших психічних розладів - всі ці фактори впливають на те, як ми переживемо чергову магнітну бурю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою