До них належать рак, діабет, серцево-судинні та хронічні респіраторні захворювання.
Людство зможе ефективніше лікувати хвороби після 2030 року
У доповіді ООН порушено питання про можливість скорочення до 2030 року показника ранньої (до 70 років) смерті, яка настане від перерахованих хвороб. На думку дослідників, це зробити буде неможливо і більшість країн не зможе перемогти смертельні хвороби. Лише частина країн доб'ється деякого зниження рівня смертності від хронічних і невиліковних захворювань.
При цьому, до 2040 року інші країни поліпшать ці показники: 50% жінок і 35% чоловіків стануть рідше вмирати з цієї причини. Експерти ООН підкреслюють, що 7 з 10 смертей у всьому світі викликані неінфекційними причинами. У 80% випадків летальний результат наступає після онкологічних, хронічних, легенево-респіраторних хвороб і діабету.
Крім цього, згадуються ендокринні, імунні і порушення крові, дисфункції печінки і нирок, проблеми психіки і органів чуття. Передбачається, що для 67 країн з низьким і середнім рівнем доходу, в яких проживають три чверті населення Землі, буде збільшена фінансова допомога для боротьби зі зростанням смертельних хвороб. Щорічно потрібно 371 мільярд доларів, щоб до 2030 домогтися цільових показників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?