У спальні занадто світло. Звучить дивно, але це правда: темрява в спальні має великий вплив на те, наскільки ми розслаблені вранці. Занадто світла кімната заважає організму проводити достатньо часу в фазах швидкого сну, сприяючи його виснаження.
Погана вентиляція. Сухий або несвіже повітря в приміщенні викликає сонливість, занепад сил, оскільки в ньому менше кисню, ніж в свіжому повітрі. Наше тіло потребує достатньої кількості кисню, тому частіше провітрюйте будинок, своє робоче місце або виходьте на свіже повітря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кава з вуличних автоматів дуже шкідливаЛіки. Можливо, снодійне або інші ліки, наприклад, антигістамінні препарати допомагають швидше заспокоїтися і заснути, проте вранці ви ризикуєте відчути себе так і не відпочив. Ліки можуть порушувати природний ритм сну і виводити організм з рівноваги на весь наступний день.
Алкоголь ввечері. Коли дні стають коротшими, а вечора холодніше, до вечері просто напрошується келих хорошого червоного вина. Але така звичка може стати однією з дивних причин, за якими ви будете почувати себе втомленим. Прийом алкоголю означає, що організм проводить менше часу в фазі швидкого сну і переходить з глибокого сну в більш легкий, що не дає відчуття повноцінного відпочинку.
Ви зневоднені. Люди, чий організм недостатньо зволожений, з більшою ймовірністю будуть відчувати себе бадьорими вночі, оскільки це підвищує рівень стресу. До того ж, якщо ви вживаєте занадто мало рідини, порушується кровообіг, що теж приводити до втоми і виснаження.